Kaliteli aksesuar ve yedek parça kullanımı

Kayıt
20 Ocak 2008
Mesajlar
8
Beğeniler
14
Yaş
37
#1
Arkadaşlar motorsikleti kullanmayı bilmek kadar önemli olan ve aynı zamanda yol üzerinde güvenli gidebilmesini sağlayan mekanik ekipmanların kalitesi ve bakımı hakkında sizden bilgi rica ediyorum hertürlü parça ve aksesuar hakkın da bilgi olur şimdiden teşekkürler
not daha önce bu konu hakkında yazıldıysa bile ben yeni üyeyim ilginize teşekkürler:)
 
Kayıt
8 Mayıs 2008
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#2
eger normal yollu hem ekonomık hemde iyi bişey istiyosan scoyco markasının dızlıgını belligini vede sırtlıgını onerırım dızlık fıyatı 50 ytl sırtlık 65 bellık 30 ytl.
 

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Kayıt
13 Ocak 2008
Mesajlar
1.380
Beğeniler
727
Yaş
37
Yer
Bakırköy, İstanbul
#4
aksesuarlar en az kullandığın motor kadar önemlidir e tabi bide işin motora ne kadar ve hangi havalarda bindiğin kısmıda var.zaten sen motor üstündeyken kıyafet ve aksesuar olarak neyin eksik olduğunu zamanla anlıyacak ve ona göre kendini tamamlıyacaksın.şimdiden iyi sürüşler.
 
Kayıt
28 Nisan 2008
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#5
arkadaşlar selam iyi bir lastik almak istiyorum lütfen yardım edermisiniz markası ne olmalı ne tavsiye edersiniz maxi scotter için .
 

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Kayıt
9 Ekim 2007
Mesajlar
5.996
Beğeniler
3.100
Yaş
51
Yer
İstanbul-Çamlıca
#6
Bence aksesuarlar motordan daha önemli. İyi donanımlı ve tam koruma bir ekipmanla motosikleti kullanmak gerek diye düşünüyorum. Allah göstermesin bir kazada motor pert olabilir gider yenisi alırsınız ama kendinizi yenileyemezsiniz.
 

Metin

Forum Bağımlısı
Kayıt
19 Nisan 2008
Mesajlar
4.039
Beğeniler
1.618
Yer
istanbul
#7
@favorixfd

Aramıza hoşgeldin arkadaşım... Piyasada genelde Pirelli ve Metzeller var,gerçi Metzelleri de Pirelli üretiyor,Dunlop,Bridgestone ve Michelin de güzel lastik...Ben Pirelli kullanıyorum ve gayet memnunum...En önemlisi lastiğin yeni olması(yani bu senenin lastiği olması),çünki lastik hiç kullanılmasa bile ömrü 3 senedir... Kendini de tanıtırsan biraz seni tanımamız açısından daha iyi olur...İyi forumlar...;)
 

Metin

Forum Bağımlısı
Kayıt
19 Nisan 2008
Mesajlar
4.039
Beğeniler
1.618
Yer
istanbul
#8
@favorixfd

Aramıza hoşgeldin arkadaşım...Kendini de tanıtırsan biraz seni tanımamız açısından daha iyi olur... Piyasada genelde Pirelli ve Metzeller var,gerçi Metzelleri de Pirelli üretiyor,Dunlop,Bridgestone ve Michelin de güzel lastik...Ben Pirelli kullanıyorum ve gayet memnunum...En önemlisi lastiğin yeni olması(yani bu senenin lastiği olması),çünki lastik hiç kullanılmasa bile ömrü 3 senedir...İyi forumlar...;)
 
Yukarı Alt