Kamerama nazar degdi

Gürsu

Aktif Üye
Yer
boston
Kac gundur burada gopro hero 2 muhabbeti yapiyorduk basimiza gelene bak. Sabah sezonu resmi olarak actim. 6:00'da yola ciktim. Kamerami yeni ayarlariyla actim ve cekime basladim. Otobanda 120-130 gibi giderken bir anda dizime bir sey carpti ve panik oldum. Tabi kafama dank etti saniyesinde. Aynadan bir baktim bizim kamera dizligime carptiktan sonra bir guzel havalanmis seke seke gozden kayboldu. Tabi parcalari falan tam goremedim. Sol seritte oldugumdan ve trafik deli gibi aktigindan sabah, ancak 500metre sonra falan saga cekebildim. Geriye geldim baktim kameradan eser yok. Ya yol kenarindan asagi gitti, ya da un ufak oldu. Gopro'ya email attim boyle rezalet mi olur diye bir umit bekliyorum simdi :)

Neyse giden gitti artik. En azindan yerinden ciktiktan sonra gidip bir arabanin camina carpip birine kaza yaptirmadi. Hamam bulsam hamama gidicem artik, kac gundur isim rast gitmedi bir turlu :)

Bundan sonra birbirimize, motorlarimiza, aksesuarlarimiza bol bol masallah diyelim lutfen :)

Gürsu

Aktif Üye
Yer
boston
Sagolun arkadaslar. Gopro'dan mail geldi. Kaybolmasindan sorumlu degiliz diyor eleman dogal olarak. Zaten ben bir olta atmistim sadece. Yoksa pekala kamerayi kaybedip yenisini istiyor da olabilirdim. Adamlarin inanmamasi veya inansa bile degistirmemesi normal. Sansimizi denedik yani. Artik yenisini alicaz obur ay elimize para gecince. Ama uzuldum gercekten. Sapasaglam cillop gibi makineydi. Internette gordum baskalarinin da basina gelmis. Ama cok nadir.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bir yıldır Midland XTC200 kameram kaskımda hala tık yok.Şarj edip edip kartını boşalta boşalta her gezimi kayda aldım.Şu ana kadar 324 gb kayıt etmişim.Hiç sorun yaşamadım.Bence sizde kaskınıza çift taraflı banta yapıştırın ve önlem olarak bir misine ile kask kayışına yedekleyin.Düşerse en fazla kaskınızda takılı kalır.

Gürsu

Aktif Üye
Yer
boston
Bir yıldır Midland XTC200 kameram kaskımda hala tık yok.Şarj edip edip kartını boşalta boşalta her gezimi kayda aldım.Şu ana kadar 324 gb kayıt etmişim.Hiç sorun yaşamadım.Bence sizde kaskınıza çift taraflı banta yapıştırın ve önlem olarak bir misine ile kask kayışına yedekleyin.Düşerse en fazla kaskınızda takılı kalır.
Senol Hocam kamera deponun ustundeydi. Ama misina aklima yatti valla. Depo ustunde bile olsa yapilabilir. 2 karis misina yeter de artar bile.

Yer
İstanbul
valla dusunmuyor degilim :) simdi tum aksesuarlar zaten oldugu icin sadece kamerasini alabilirim. Ucuza gelir. Hele bir mayis olsun bakalim :)
Amerika black edition satıs fiyatı 399 dolar + vergisi
Silver edition da 299 + vergisi bu ay öle bi düşünceniz olursa ay sonu los anglesden getirebilirim...

Yukarı