Kanuni Tiger Km Saatindeki

Yer
istanbul
Selam arkadaslar tigerin km saati uzerinde tlfn simgeli bit ampul var bazen yaniyor motorcuya sordum telfnun calinca yanar dedibama alakasi yok.ne use yaradigini bileniniz varmi acaba.saygilar.

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Abi bu teknolojiler henüz hiçbi motorda yok sanırım. Ama varsa çok zengin olabilirsin senin motorla :)

Yer
istanbul
Cok zenginlik de gozum yok usta,kimseye muhtac olmayalim yeter.sadece olayi merak ettim,kullanan varsa bilir diye.ilk aldigimda km saati bozuktu,saati yeni aldim onceki kullandigim motorlarda da gormemistim.saatin icini actim ayri bir devreye bagli.vites gostergesinden + aydinlatmadan - aliyor.bir kabloda bosta anten gorevi goruyor.telefonu bilmem ama kirmizi isik yanan trfk isiklarina yaklasinca yanip sonuyor.olmadi yesilyurt motors sorcam.kanuni servisi.ama dalga gecerler diye cekiniyorum.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bizim milletimiz kadar gösteriş Budalası başka bir millet yok.bunu bilen Çinli imalatçılarda bunu yapmış. Telefon çalınan ışık yanıyor trafik lambaları yanıyor bizim gösteriş Budalası mallarımizda seviniyor.bir ise yaramayan sadece suruste dikkat dağıtım kaza yaptırmaya yarayan bu ışıkla mutlu olan dangalaklik var.

Yer
istanbul
Sevinen mal gosteris budalasi derken kimi kastediyorsun.sadece meraktan dolayi sorulan bir soru var ortada.sevinen gosteris yapan yok ortada.kaldi ki oyle bile olsa insanlara mal deme curetini nerden aliyorsun.bu ne seviyesizlik.derdimiz Sur gitsin olsaydi forumda ne isimiz vardi.benim bildigim forumlarda bilgi paylasilir,fikir alisverisi yapilir.insanlara hakaret edilmez.bana yonelen cirkin tavir ve dusuncelerini aynen sana iade edeerim.

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Sevinen mal gosteris budalasi derken kimi kastediyorsun.sadece meraktan dolayi sorulan bir soru var ortada.sevinen gosteris yapan yok ortada.kaldi ki oyle bile olsa insanlara mal deme curetini nerden aliyorsun.bu ne seviyesizlik.derdimiz Sur gitsin olsaydi forumda ne isimiz vardi.benim bildigim forumlarda bilgi paylasilir,fikir alisverisi yapilir.insanlara hakaret edilmez.bana yonelen cirkin tavir ve dusuncelerini aynen sana iade edeerim.
Yok size demedi. "Bunun burada olmasını isteyip, görüp sevinen insanlar da var. Onlar için üretilmiş bu işlevi olmayan dikkat dağıtan ışık" anlamında söylüyor. Şenol hocanın tavrını bilmeyenler için zor anlar yaşıyoruz sürekli :D

Yer
istanbul
Ozaman cok ozur dilerim.bir an nooluyoruz dedim.dangalak,mal,budala falan.sorup sorduguma bin pisman oldum.neyse Ben o mesaji kaldirayim ozaman,konu iyice tatsizlasmasin.

Silemedim,araclari tiklayinca sikayet ve coklu alinti cikiyor sil yok.

Yer
istanbul
Sen silme mesajını kalsın ki senden sonra gelenlerden okusun.lafım sana değil bizim gösteriş Budalası milletimize dir lafım. Üzerine gereksiz alınmissin.
tekrar kusura bakma usta bir anlik yanlis anlama iste.cin mali motor kullanip bir isikla gosteris yapmak garip kacar dogrusu.ama yapanlar da vardir belki.bisey diyemem.

Yukarı