Kar Motorcuları

Yer
kastamonu
Herkese merhaba.Geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul'daki teyzemi(ki aynı zamanda forum üyelerinden Bayram Çelik'in annesi )kaybettik.pazar günü cenazesi geldi ve aynı gün oğlu Bayram ağabey ve bütün akrabalar teyzemize son vazifemizi yaptık.İst.'daki yakınlarımız otobüsle gelmesine rağmen Bayram yine motorla geldi.cenazeden sonra 1 hafta kadar buralarda kendisini misafir ettik diğer teyzeoğlum Mehmet'le beraber.e tabi Bayram olurda motor olmazmı? üstelik karda gezmenin tadı da başka oluyor nitekim.Kendisi cg 125'e dişli arazi lastiklerini takmış gelmiş.Bizim Mehmet'te mondialın lastiğini zincirlemiş.yalnız benim ybr yazlık lastikle olduğu için yerinde kaldı.neyse iki motor yeter deyip kendimizi Kastamonu'nun karlı,buzlu,bakir,başı dumanlı dağlarına yollarına vurduk. kah benim buralarda , kah Mehmet'in oralarda dolaştık durduk.hava buralarda pek soğuk ama bizde alışığız tabii. hem arazi performansımız, hem de buraların eşsiz güzellikleri birlikte gelsin, umarım beğenirsiniz.neyse ben susayım fotolar konuşşun.

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Yer
kastamonu
gölün bitiminde baraj duvarı rampası var ki eğimi hayli dik.Bayram abi dinlermi, vurdu motoru yanlama düzleme derken aşağı indi. bende mondialin zincirli lastiğine güveniyorum.neyse iş inada bindi ya, inmesem olmaz. Bayram abi aşağıdan fotomu çekiyor , bende yanlama yaparak iniyorum dik rampadan.

Yer
kastamonu
bir gün sonrasındayız.kuzenler sağolsun yanıma geldiler.bugünde benim buraları ve yakındaki Abdal Hasan gölünü gezeceğiz.benim köyün daha dağlık ve soğuk olduğunu söylemiştim.burda aşağıdan fazla kar var.bizim içinde iyi eğlence olacak.

teyze oglu fotolar için teşekkürler .ben denedim sorun oldu ptobucketten fotoları alamadım sende olmasan foto atamıyacaktım .
ethem bey dostlar saolsun .

Yer
kastamonu
hepinize teşekkürler arkadaşlar,dostlar sağolsun.karda gezmeye gelince evet çok zevkli bir uğraş.çevrede müsait olunca keyfine doyulmaz.bu arada Umut bey sizin kamp fotolarını da bekliyoruz.buraya yani Ilgaz'a gelseydiniz günübirlik yanınıza uğrardım.

umut karkın allah razı olsun teşekkürler.hakan sayın yöneticim öncelikle allah razı olsun diyorum ,teşekkürler. ben yıllardır arazideyim .sorunlar ve dertler başımdan eksik olmadı .durumumu düzeltirsem iyi bir cross alıp tekrar araziye dönecem ben zaten araziden uzak duramam .avantardaki foto bana ayit eski motorumdu :(

Yer
ANKARA
hepinize teşekkürler arkadaşlar,dostlar sağolsun.karda gezmeye gelince evet çok zevkli bir uğraş.çevrede müsait olunca keyfine doyulmaz.bu arada Umut bey sizin kamp fotolarını da bekliyoruz.buraya yani Ilgaz'a gelseydiniz günübirlik yanınıza uğrardım.
Bülent hocam yakında kamp fotolarını paylaşacağım...

Sizin o taraflara mutlaka bir kamplı gezi düzenleyeceğim o zaman yardımınızı ve iştirakinizi beklerim...

Yukarı