Karadeniz Zekası

:) o motoru bacaklarımın arasına almaya cesaret edemedim doğrusu.

iple çekilen motor ve dişliler -zincirler açıkda.. bir kaza anında neler olabilir düşünmek dahi kötü..olsa da aferin düşünce sistemlerine..

Bu kadar hafif bir araçta (bisiklet) elektrikli motor kullanılması daha doğru ve güvenli olurdu.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
o araçla nasıl duracak acaba.Bir de bu modellerden bizim Karadeniz turumuzda denk gelipte bizle yarışırsa vay halimize.Nasıl devam eder o tur çok merak ediyorum.Benim kötü bir huyum var.Gülerken motosiklet kullanamam ki :D

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bugün bir arkadaşla bilgi paylaşımı yaptık kapalı alanda.Kardeş Trabzonluyumuş ama bana bir cevap verdi anlamadım.Burada Özgür kardeşim var belki cevap verir bana ne demek istediğini.
Kardeşe sordum sen nerelisin diye.
Oda bana lazım ama tedavi görüyorum dedi.
Şimdi bu uşak bana kötü bir şey mi demiş oldu anlamadım.:D
Ha ne dersin Özgür biraderim.

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
o araçla nasıl duracak acaba.Bir de bu modellerden bizim Karadeniz turumuzda denk gelipte bizle yarışırsa vay halimize.Nasıl devam eder o tur çok merak ediyorum.Benim kötü bir huyum var.Gülerken motosiklet kullanamam ki :D

karadenizliler frene ihtiyaç duymaz:D:D:D:Dkendi duracagı yeri bilir:D:D:D

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Bugün bir arkadaşla bilgi paylaşımı yaptık kapalı alanda.Kardeş Trabzonluyumuş ama bana bir cevap verdi anlamadım.Burada Özgür kardeşim var belki cevap verir bana ne demek istediğini.
Kardeşe sordum sen nerelisin diye.
Oda bana lazım ama tedavi görüyorum dedi.
Şimdi bu uşak bana kötü bir şey mi demiş oldu anlamadım.:D
Ha ne dersin Özgür biraderim.
Vallahi abiciğim ben de bişey anlamadım :D:D

Yukarı