Karamandan osman yılmaz

Yer
Karaman / trabzon
Mrb.arkadaslar ben karamandan osman 27 yasindaym honda cbf 150 kullanyrm simdilik(satmayi düsünùyrum race tarzi bisey almayi düsünyrm) 8 yildr motosklet kullanyrm.hosbulduk.;)

Yer
ANKARA
Hoşgeldin....

Karamanda trafik sıkı çalışıyor, kasksız motora binen yok :)

Karaman trafik ekiplerini tebrik etmek lazım, bizzat kurban bayramının arife günü şahit oldum nasıl çalıştıklarına..

ha birde 2008 de karaman çıkışında yediğim radar cezası var :)

Yer
Karaman / trabzon
:) evet abi trafik acayip burda trabzonda 5yil motora bindim 1gün kask takmadm 1tane polis dur demedi motorla geldim karamana 2.gün ehliyet sordular ama normal karamandaki motor ve motorlarin karistiklari kazjalara bakilirsa az bile ediyorlar bide simdi elektrkli bisiklek cikti ilkokul cocuklarnin altinda bile var okadar tehlikeliki ne plaka var ne ehliyet coluk cocuk herkesn altinda ondan polis napsin:(

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Yukarı