kawasaki 250cc

selam arkadaşlar,

Ben ehliyetimi yeni aldım ve kawasaki 250cc racing almayı düşümüyorum ama maxsimum ne kadar hıza ulaşacağını merak ediyorum aranızda bilen varsa yardımcı olabilirmi??Lütfen acill .......:confused::confused::confused:

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
selam arkadaşlar,

Ben ehliyetimi yeni aldım ve kawasaki 250cc racing almayı düşümüyorum ama maxsimum ne kadar hıza ulaşacağını merak ediyorum aranızda bilen varsa yardımcı olabilirmi??Lütfen acill .......:confused::confused::confused:
Bu forumun bazı olmazsa olmaz kuralları var.
Kaldı ki net ortamında ki her forumun kendine has kuralları vardır ve o kurallara uyulması zorunludur.
Sizde bu çerçevede aramıza yeni katılanlar topiğinden size uygun olan bölü
mden kendinizi detaylı tanıtınız ki biz kimle muhatap oluyor bilelim.

Öncelikle merhaba; Şenol abi tüm bilgilerimi girdim eksik olan,gözümden kaçan bişe varsa kusura bakma uyarırsan beni eksik olan bilgimide tamamlarım...

Arkadaşım ehliyetini yeni aldıysan , cebinde paran warsa bu motoru tavsiye ederim çok güzel motoru gidişi,yakıtı,yolda verdiği konfor herdakika yatmak zorunda olmamann çok güzel.Ben çok memnunum.

Ancak ilk motorun olacaksa motor üzerinde hızı fazla düşünmeni önermem sadece bu motorla kendini paslandır öğren tecrübe kazan hız istiyorsan sabret bunla hız denemelerine v.s girmeni tavsiye etmem sonuçta makina 250 cc .

hız olarak 200 kadran war fakat 170 , 180 görebiliyorsun

iyi günler .

Hakan Çıtır

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
kaç km hıza çıktığını adam hıza kitlenmiş baksana furkancım ona bence daha düşük cc motor lazım ehliyeti yeni almış kimbilir ne kadar tecrübesi var 170 km çok aşırı sürat bana göre yeni başlayacak kişi için

aslında haklısın abi ama öğrenmek istedikten sonra her yerden öğrenebilir önemli olan burada bu sitede motor almadan alınca neler yapması gerektiğini kavramasıdır bunları kavrarsa ne mutlu bize .

selam arkadaşlar,

Ben ehliyetimi yeni aldım ve kawasaki 250cc racing almayı düşümüyorum ama maxsimum ne kadar hıza ulaşacağını merak ediyorum aranızda bilen varsa yardımcı olabilirmi??Lütfen acill .......
arkdaşım bence motoru alınca direk üstüne binmeden git hondadan sürüş eğitimleri al altındaki makina kawasaki ve çok atak sakın unutma kendini kaptırırsan birdaha kurtulamazsın .

Merhaba herkese;
Boyum : 1.76
Kilom : 78
İstediğim tarz : racing görünümlü bişey.Aprilla rs 125 extrema,KawasakiModel ZXR 250,Hyosung GT 250
Mali durumum : 6.500 -7.500 TL arası

Deneyimli arkadaşlara sorum olucak.Aktif olarak istanbul trafiğinde araba kullanıyorum,küçükken bisiklettende inmezdim ancak vitesli vitessiz motor hiç kullanmadım.başlangıc için bu motorlar cok mu fazla...(hız yapmak gibi bir derdim yok ama 125 alıp 2-3 ay sonra az gelicek gibi ufak...)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Merhaba herkese;
Boyum : 1.76
Kilom : 78
İstediğim tarz : racing görünümlü bişey.Aprilla rs 125 extrema,KawasakiModel ZXR 250,Hyosung GT 250
Mali durumum : 6.500 -7.500 TL arası

Deneyimli arkadaşlara sorum olucak.Aktif olarak istanbul trafiğinde araba kullanıyorum,küçükken bisiklettende inmezdim ancak vitesli vitessiz motor hiç kullanmadım.başlangıc için bu motorlar cok mu fazla...(hız yapmak gibi bir derdim yok ama 125 alıp 2-3 ay sonra az gelicek gibi ufak...)
Motosiklet kullanmak çok basite alınacak bir eylem değildir.
Almak istediğniz araçlardan bir iki zamanlı ve agresif bir makine.
Diğerlerinden biri 29 BG oda agresif
Bence hepsini şimdilik geç
www.lamatech.com adresini ziyaret edin.Bu adreste Rahmi Hocamızla görüşün.Güvenli Sürüş teknikleri eğitimleri almaya başlayın.O zaman neyi ne olduğu ne olmadığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Yukarı