kaza resimleri

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Kayıt
23 Ocak 2008
Mesajlar
2.947
Beğeniler
1.298
Yer
İstanbul
#4
Dikkatsizliğin ve güvenlik ekipmanın olmaması neler sebeb oluyor görüyorsunuz
aman dikkat arkadaşlar.....!
forever motosikletforum
 
Kayıt
29 Mart 2008
Mesajlar
8
Beğeniler
7
#9
ya bunlar nasıl görüntüler ya hele ikinci resimi görünce acayip oldum ya. Kontrolsüz hıza ve aşırı özgüvene hep karşıyım. Bilen biri sana bu korumaları giy bu kadar hız yapma dediyse yapmayacaksın. Ayağını yorganına göre uzatacaksın... Bu söz oldumu ya:)) yazdım içimden geldide:)
 

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Kayıt
8 Eylül 2008
Mesajlar
2.779
Beğeniler
1.438
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
#14
arkadaşlar yaman bir çelişki yaşıyorum o resimleri kaldırırsak o resimlerdekileri yaşanmamış sayabilecekmiyiz? evet resimler iğrenç belkide mide bulantıcı ama malesef gerçek ve hepimiz o riski yaşıyoruz.. iyi donanım ve kasksız asla diyerek o riski azaltabiliriz birde hep dikkat başka yolu yok inşallah birdaha kimsenin başına öyle bişey gelmez..
 
Kayıt
19 Mart 2013
Mesajlar
11
Beğeniler
2
#15
Meraba arkadaşlar, Ben konuya biraz daha sıcak bakıyorum. Ben 27 yıllık bir deneyimli ve tecrübeli İtfaiyeci olarak böyle resimler her zaman ibret verici olur ve tedbiri hiç bir zaman elden bırakmamak gerektiğini hatırlatır. Biz Motor tutkunları olarak her zaman 8 gözlü hani derler ya araba süren 4 gözlü olmalı diye bende motorcu olarak her zaman 8 gözlü olmak zorundayız. Herkese kazasız belasız hayırlı sürüşler.
 
Kayıt
19 Mart 2013
Mesajlar
11
Beğeniler
2
#19
Yemek konusunda haklısan ama fazla sürmüyor en fazla iki gün deneyimlerim canlı müdahele olduğundan biliyorum.
 
Yukarı