Keeway Çin Malı Mı?

bazı satlık motosiklet sitelerinde sakın çin malıyla karıştırmayın diyorlarda peki bu keeway ne malı bir bilen varsa lütfen bu motosiklet hakkında aydınlatıcı bilgi yazsın da öğrenelim

hocam keeway macar malı.ayrıca motomax keeway firmasının durumu şuan kötümüş sanırım bir bayiden öğrendiğim kadarıyla.aprilia firması alacak die duydum bu firmayı
bu motorun macaristanda üretilmediğini duydum macaristan sadece bu markayı ülkesine ithal ediyormuş hangi ülkeden ithal ettiğini bilen varsa lütfen yazsın

Halit Batmaz

Kıdemli Üye
keeway halis muhlis çin malıymış macaristan ithal ediyormuş sonrada türkiye ye de macaristan dan ithal ediyormuş maksat macar malı densindiye bana göre burda yapılan iş ticari kurnazlık

ben kullanıyorum ve elimdeki belgelere göre motor italyan patentli yürür aksamdışındaki parcalar cin olabilir fakat gercekten güzel motor.
tavsiye ederim

arkadaşlar bugün bir keeway crusıer aldım macar malı olduğunu fakat çinde toplandığını söylüyorlar.

çin malı falan değil arkadaşlar bir çinli scooter kullanın sonra gelin benim arn125 i kullanın aradaki farkı anlarsınız

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
mondialinde patenti italyan markası italyan ama italyayla uzaktanyakında ilgisiyok made in çin keeway da mondialle aynı kaderi paylaşıyor
iş kullanıcıda birazda üçyıldır mondial kullanıyorum 11000i devirdim şimdilik bişeyyok elbette mükemmeldeyil ama iyikullanılırsa güzel motor

Yer
lefkoşa
keeway 1.5 yıl kullandım.motor cinde üretiliyor, macaristan ithal ediyor. Türkiye de macaristandan..Ancak motor bildiğin çinli motorlara benzemiyor, bence gerçekten kaliteli, en azından o paraya budur yani.Piyasada kalan da zaten keeway ve yellowrock motorun getirdiği dawdy 250 cc su soğutmalı honda rebel kopyası motorlar. Keewayi şimdi Efsane motor aldı ve bayi yapılanmasını daha profesyonelleştiryorlar..Kesinlikle başlangıç için tavsiye edebilirim...

valla arkadaşlar bede bu günlerde keeway 150 cc bir motora bakdım motorun görünüşü güzel zaten çin motorlarının sadece görünümü güzel oluyor ama sağlamlık sıfır tabi bu motor için ben bişey diyemiyecem binmedim daha ....

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
çin malıda olsa bence fiyatına göre kaliteli motor ben markaya ve üretildiği coğrafyaya değil modele dikkat edilmesinden yanayım bence iyi motor ama yedek parça ve servis durmuda sorulup araştırılmalı:)

herkese merhabalar
1 senelik motor kullanıcısıyım yamaha bws100 kullanıyorum yani motorcu bir kişilik değilim :) bilgim hiç yok derecede az sizden bilgilerinizi izlenimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum
vitesli başlangıç motoru olarak Super Light 150 modelini düşünüyorum hem ucuz hemde görüntü olarak hoş birşey
sizden bu motorla ilgili parçasının rahat bulunup bulunmayacağı performansı rahatlığı servis ağı hakkında bilgi rica ediyorum
alınırmı alınmazmı
şimdiden teşekkürler

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
öncelikle hoşgeldin bahsettiğin motor fiyat-kalite uygunluğu açısından düşünürsen güzel bir motor ama yedek parça ve servis dersen düşün derim bir türlü istenilen sağlamlığı oturtamadılar bence

öncelikle hoşgeldin bahsettiğin motor fiyat-kalite uygunluğu açısından düşünürsen güzel bir motor ama yedek parça ve servis dersen düşün derim bir türlü istenilen sağlamlığı oturtamadılar bence
verdiğin bilgiler için teşekkürler
şu anda kullandığım motordan çok memnunum çok temiz bir bws ama birkaç kere vitesli motor kullandım 150 lik çok keyif aldım ve artık vitesli motora geçmek istiyorum malum herkesinde bir kesesi var :) evlilik hazırlığı içinde olduğum içinde fazla bir para ayıramıyorum böyle 1500-2000 ytl aralığında görünümü güzel kullanımı güzel uygun bir motor arıyorum ve gözümede bu motor çarptı ama bilgisizliğimden ötürü sizin gibi bilgi sahibi arkadaşlardan önerilerini bekliyorum

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
bu arada bws zamanının en harika scooter.ıydı bana göre eğer zamanında hondanın activa ve beatte yaptığı gibi yamaha o motoru 4 zamanlı yapsaydı hala en çok satılan scooter olabilirdi :)

Yukarı