keeway superlight 150 chooper

Yer
izmir
Arkadaşlar şuan 12.000 de bir superlight buldum 2.el sizce 12000 km civarları keeway almak uygunmu sizce nekadar sağlam motorlar bilgisi olan varsa sevinirim...

Bende arayıştayım..Keeway ve Jinlun u tavsiye eden olmadı..Çin malları içinde Regal raptor en iyisi diyorlar.

hoca sakın öyle bir yanlış yapma sonradan çıkabilecek olan arıza yedek parça servis vs..konularda maraz olursun ben bir yıldır çekiyorum benim sl pert oldu ve bunu motomax servisi yaptı forumları keeway şikayetleri diye ararsan daha sağlıklı bir karara varırsın

valla bende keeway sl var cok cok memnunum ama kullanmaktan kullanmaya büyük fark var
hangi marka olursa olsun üzmeden devrinde kullanırsan problem olmaz sanırım
sunuda ekliyim bugün istesem motorumun alıcısı hazır neden dersen arkaya bi bar ön camıda büyülttünmü 10numara süperlight oluyo
yani biraz kişiselleştirmen yeterli

Yer
samsun
basist abicim Regal raptor 150 cc liklerine bak istersen yada onların 250 cc likleri var 2. elde 3 milyar civarları çok tutuldu chopper da şuanda bence en iyilerden bitanesi

Altan

Kıdemli Üye
Yer
İzmir
Başlangıç için belki düşünülebilir ama o kadar.
Çok ciddi vibrasyon ve buna bağlı gevşeme-kopma -çatlama problemleri olan bir motordur.
Çok dikkatli ve " ayarında kullanım " ile iş görebilir ama beklenti çıtanızı oldukça düşük tutmanızı tavsiye ederim.

Ama bütün bu olumsuzluklara rağmen özellikle siyahı şık-sevimli bir minyatür chopperdir.

Altan

Kıdemli Üye
Yer
İzmir
Ahhhhh. Pardonnn.

Bu mesaj 2008 den kalmaymış.
Şimdi farkettim.Özür :D
Sanırım Caracastan yazan vatandaşta farketmedi.
Ama onun özürü var adam Venezuellalı.
Benimki tamamen dikkatsizlik. :eek:

benim ilk motorum süper lıft 150 bence sorunsuz ve rahat bir motordur, parça sorunuda yok, hem ucuz hemde bol, en güzel tarafı çok az yakması, km de, 60 tl da az yakan bir motor yok, ve gösterişli , uzun yok yapamazsın o ayrı, şehir içi ideal bence, düşünürsen 1.950 tl 6.000 km satılık var, yardımcı olurum.....yenisi 4.400 çivarımda, ama sıfır almaya değmez, herşeyi aynı... en iyi motor yolda bırakmayandır, hayırlısı olsun..

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
tavsiye ederim serviside 2010 yılındayız şuan :D ve her yerde var ucuz :) çin malları gibi değil :)
Sevgili kardeşim
Kaç yıllık motorcusun
Hiç internette araştırma yaptın mı
Bir foruma girilince ne yapılır konsunda.
Ve macar malı var mı yeryüzünde motosiklet keeway adında diye.

Şimdi gelelelim bu forumda ki haline pür mealine.
Foruma üye oldun balıklama atladın tüm konulara.
Ne selam ne kendini tanıtma.Yıllardır içinde biriktirdin ve girdin yol geçen hanı forumlara başladın klavye motorculuğuna.
Ama burada nöbetçiler var benim gibi.
Bende sana destuuur diyorum.Yavaş olda molla desinler diyorum.
Anladın mı

Önce forum kurallarını oku sonra kendini tanıt sonra dinleriz senin ustalıklarını

saol kardeşim memnun oldum :D forumda tanışmayı unuttum galiba benimde bir sürü forumum olduum için kendi forumlarımdan birisiymiş gibi yazdım heralde kusura bakma :)

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
saol kardeşim memnun oldum :D forumda tanışmayı unuttum galiba benimde bir sürü forumum olduum için kendi forumlarımdan birisiymiş gibi yazdım heralde kusura bakma :)
sen kendı forumlarında gelenlere ne derlerse desınler nasıl konulara gırıs yaparlarsa yapsınlar hepsine kucak mı açıyorsun !!! hem kaç tane forum'un var senın ?? cenk merak ettim..kendini tanıtan bir konu açman gerektiğini vurgulayarak belirtiyorum.. gereklı lınkler ımzam da mevcuttur !!!

profesyonel bir forum olacaksa bu tip şeyler tamamen saçma bu konularda tecrübeli biriyim .
tavsiyelerim

1- Şu tanışma işini isteyen yapar isteyen yapmaz kimse size kendini tanıtmak zorunda değil
2- Nick meselesi neden illa ismini yazman gerekiyor ? çok saçma değil mi mesela benim online alemde ismim s*tem-*** (küfür değil) bn burda ismimi yazarak tamamen kendimmi deşifre etmiş olurum ? boş bulunup nickimi bir yerde söylersem ?

tavsiyelerimi dinlerseniz bence daha başarılı olursunnuz ?

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
profesyonel bir forum olacaksa bu tip şeyler tamamen saçma bu konularda tecrübeli biriyim .
tavsiyelerim

1- Şu tanışma işini isteyen yapar isteyen yapmaz kimse size kendini tanıtmak zorunda değil
Forum kurallarımız gereği foruma yeni katılanlar kendilerini tanıtmaya MECBUR.Siz kimsiniz de mecbur değil diyebiliyorsunuz.benim mi haberim yok siz forum yöneticisimiziniz.
2- Nick meselesi neden illa ismini yazman gerekiyor ? çok saçma değil mi mesela benim online alemde ismim s*tem-*** (küfür değil) bn burda ismimi yazarak tamamen kendimmi deşifre etmiş olurum ? boş bulunup nickimi bir yerde söylersem ?
Forum kurallarımız gereği kimlikte yazılı olan ad soyad MECBUR.Bunu yönetimde olan ben bizler diyoruz.Bu kadar basit.

Forumlarda kurallar uyulması için konur.
Uyan yoluna devam eder uyma zorluğu yaşayan yolu açık olsun uğurlar ola.
Bu kadar basit işlemleri anlamakta zorlanıyorsanız biz size engel olmayalım kardeşim.

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
tavsiyelerim

gereken cvbı şenol hocam da yazmış aynılarını ıkıncı kez yazmak istemiyorum..isim.soyisim yazılan bir forum da saygı ve kalite vardır !!! kiminle konuştuğunu bilmeden nick ile yazmak mı samimi bir yaklaşım olur yoksa birisine ismi ile hetap ederk mi ?? şahsen bana onur diye hitap edilmesi hoşuma gidiyor..benimde bazı sanal ortamlarda nickim var interesting1 die ama eğer ki burada ki bireyler ile görüşüp konuşma imkanı bulmak istiyorsanız bunada katlanacaksınzı kiiii zor bir şeyde değil..

kurallar uyulması için vardır..uymayanlar uyarılır..

Yukarı