Kendime 30. Doğum Günü Hediyem; İlk Motosikletim..

Şafak

Aktif Üye
Yer
Kocaeli
27 Mayıs itibarı ile 30'lar kulüne kabul edildikten sonra bugün ilk motosikletim olan CBF 150'yi teslim aldım.
Erol Abiye yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Yarın tüm koruma kıyafetlerimi.
Haziran ayı içerisinde de ilk eğitimlerimi alacağım. sonrası ver elini bol bol eğitim, bol bol kilometre.

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Yer
ankara/polatlı
CBF 150 iyidir, hayırlı olsun güle güle kullan.

Dün attığım link yönetici forumundaymış, bende baktım ama başka bi konu bulamadım.
Bu arada Şafak "resim yükleme konusu" sormuştu dün, ama yok galiba. Bilen varsa bi yönlendiriversin.

Şafak

Aktif Üye
Yer
Kocaeli
CBF 150 iyidir, hayırlı olsun güle güle kullan.

Dün attığım link yönetici forumundaymış, bende baktım ama başka bi konu bulamadım.
Bu arada Şafak "resim yükleme konusu" sormuştu dün, ama yok galiba. Bilen varsa bi yönlendiriversin.
Resim yükleme işini çözdüm, sorun yok. Ama sanırım yeni bir resim yükleme konusu açsak fena olmaz. Eskiden vardı ama sitenin yeni halinde bulamadım ben.

Şafak

Aktif Üye
Yer
Kocaeli
Şafak abi motoru ilk kullanmaya başladığından itibaren edindiğin tecrübelerini anlatan bir konu açabilir misin ?
Motosikleti henüz kullanmadım çünkü tüm hafta sonunu İstanbul'da geçirdim. Koruma kıyafetlerimi almak için. Kullanmaya başladığımda ilk tecrübelerimi yazacağım.

Yukarı