Kendini motosiklet sanan sürücü

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bu döt cebindeki cüzdana güvenip sürüş yapan anası muhteremin videosu.Sıkıştırılan motosiklet sürücüsü benim.Olay 17.12.2013 tarihinde Bursa Nilüfer FSM caddesinde cereyan etti.
Yorumlarınızda serbestsiniz.İster yazın ister forum başında sesli deyiverin gari

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Diyecek çok şey var ama işte,.. neyse... :suspus:
Doğancım ben aracın sahibini buldum bu görüntüyü izlettim bir kaç veciz laf soktum şimdi o çıkartmak için tırmalıyor.Ve salakça bir laf etti.Ama sende yoldan gidiyordun dedi.

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Bir şunlar var: cevaben de yanındakiler güzel oluyor.
"Neden aniden yavaşlıyorsun?" Sen yakın takip ediyor olmayasın?
"Yeşil yanıyor neden frene basıyorsun?" Ya başkası kırmızıda durmazsa
"Sarı yanıyor alooo *klasksooooooon* sarı geçsene." Sarı geç demek değildir.
"Yandaki araba sıkıştırdı"(Üstüme kıran sürücü söylüyor) Sen de beni ezmeyi uygun gördün.
"Görmedim" (bana arkadan çarpan sürücü söylüyor) :suspus: Önündeyim ulen neyi görmedin?
"Ben bekliyorum sen de bekle" (onu geçmemi hazmedemeyen sürücü söylüyor) Geçiş üstünlüğüm var. Ayrıca senin aracın oraya sığmıyor. Sığsa beklemezdin.

Yer
İstanbul, Ataşehir
Bir motorsiklet sürücüsü olarak bir otomobil sürücüsünden en az 2 kat veya daha fazla dikkatli, becerili ve ön görülü olmak zorunda olduğumuz ortadadır. Bundan dolayı tüm motorsiklet sürücülerini; bu beceri, güven ve azimlerinden dolayı tebrik ediyorum.

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
arkadaşlar bu gibi durumlarda direk olarak 155 arayarak isminizle ve bu hareketi yapanın plakası ile şikayette bulunabilirsiniz. bir süre önce bende otobanda ters yönde hız yapan yarım akıllı bir motorcu grupla karşılaştım. ekip 10 dk. içinde damladı, bilginize. Eğer ki böyle bir görüntü elinizde ise kesinlikle trafiği tehlikeye atmaktan hayata kast a kadar iddialarda bulunun yazın dilekçeyi gitsin. birde yeni yasa yürürlüğe girerse tadından yenmez.

gelip bir de bana sorulması gereken sorundur son aylarda araba ile polatlı-ankara yapmam gerekti aracım peugeot 206+ ve uzun yolda ben 140-150 civarında giderken arkadan mavi-kırmızı çakarları ile 200-280 arası yaklaşıp bir ani frende beni yok edecek kadar dibime giren audi a4-a6-a8L lar mercedes cla350 ler var cidden bir dur denilmesi lazım makam aracı olup ceza yemeyecekleri için sürekli araç sürücülerine sorun yaşatıyorlar acemi bir insanın korkup kaza yapması çok muhtemel bunlar yüzünden

Yukarı