Kırklareli Vize Oğlak Ziyafeti :)

Sevgili Kardeşlerimle harika bir pazar günü gezmesi yaptık.

Pazar sabahı 10.30 gibi Avcılarda bulustuktan sonra gayet güzel bir seyirle çerkezköy sapağından girerek (Bazı arkadaşlar kaçırdı o sapağı ama neyse) Saray üzerinden Vize'ye ulaştık. Nurtaç sağolsun bizi çok güzel karşıladı. Aşırı aç olduğumuz için (Bkz. Fotolar) sabahtan fırına koyulan ve bizim gelmemize yakın hazır olan oğlağı yemek için Vize Lüleburgaz yolunda ki keçi ağılına gittik. Kelimenin tam anlamıyla doğa içerisinde yapay bir gölü olan harika bir yer. Kuş cıvıltısı böcek vızıltısı vs vs. Yalnız hakkaten açmışız. 12 kg lık oğlağı neredeyse sildik süpürdük. Bu arada Sevgili Abimiz Mustafa Karik saygıdeğer Eşi ve harika çocuklarıyla biz tam oğlağa dalmışken baskın verdi. Ama biz düşünceli insanlar olarak onlarada ayırmıştık zaten :). İyice dinlendikten sonra Vize'nin hiç bilmediğimiz kalesi ve tarihi yerlerini gezdik. Çarşıda kahvehanede çay kahve ve ELMA operasyonundan sonra yola çıkacakken gruptan iki motorda arka lastik sıkıntısını da seyyar lastikçiyle hallettik. Harika bir yolculuk ve çok neşeli insanlarla beraberdik.
Bizi çok iyi ağırlayan Nurtaç'a
yolculuğa katılan forum üyeleri Erhan, İsmail, Doğan Abi ve Ailesiyle gelerek bizi sevindiren Mustafa Abi'ye
Forum dışından katılan Korhan ve Neco'ya çok teşekkür ederim...
Hepiniz sağolun....

Dosyalar

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Elmayı görünce mustafa abi yorumdan kaçıp sadece beğenmiş :)

Şaka bir yana gerçekten eğlenceliydi. Nurtaç Abi sağolsun çok iyi ağırladı bizleri ve grup herzamanki gibi organizasyondaydı. Yaw şuana kadar yapalım deyipte yapmadığımız bir gezi olmadı helal olsun vallahi :) mustafa abi lafı yiyince ailecek gelmeyi tercih etti ama neyse ;) herkese teşekkürler. Aşağıdaki fotolardan benden

Bende oradan Çanakkaleye devam edip uykumu aldıktan sonra şimdi geri dönüş yolunda Tekirdağa 20km kaldı.

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Beyler eve döndüm merak etmeyin :)

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Abilerim başta Nurtaç abi olmak üzere herkese sonsuz teşekkürler... Çok güzel gezi oldu... Yakın mesafe olduğu için hiç yorulmadık... Yavuz abi vesilesi ile de Korhan abi ve Neco (Necati) ile de tanışıp onlarında hoş sohbetlerine eşlik ettik...Ve Mustafa abinin de aile olarak eşliği bizleri çok memnun etti... Tek sıkıntı Doğan abi :) bir daha benzin parası ödemek için eli cebine giderse saldırıcam valla :) Ama ne olursa olsun ki bizlere eşlik eden kişiler arasında gaz ı goz anlayıp da sıkıntı yaratan ZAT ların bulunmaması bizleri her daim memnun edecektir...:harika:

Herkese çok teşekkürler....

Bu arada günün özlü sözü nedir????

VECİHİ :koptum::koptum::koptum::koptum:[/quote]

Bence Mustafa Abi'ye çok yükleniyorsunuz. Sonra demedi demeyin....

Bro Çanakkale'yi yaz biraz. Naaptın bizden sonra? Yollar nasıldı?

Afiyetler olsun tahmin ediyorum ne kadar keyifli bir gezi olduğunu.Bende gelmek isterdim ama mecburen bir iş için çatalca binkılıça gittik.günümüzün yarısı trafikte geçti akşam üstü birde yağmur yedik .Neyse başka bir gezide inşallah.

Bilgin Turan

Forum Bağımlısı
Yer
Şişli, İstanbul
250 lik motorla hicte geri kalmazsiniz digerlerinden. Bazilari oyle dusunuyor olabilir ama. Birazda grubun genel gorusune bagli ama oyle gruplada cikma daha iyi zaten. Kimse canini sokakta bulmuyor. Bende yeni inazuma aldim ve gercekten hizlanmasi cekisi son hiza ulasamadim ama her acidan ideal bir motor

Yukarı