kirli oto sanatı

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bizler olsak kirli oto camlarına beni yıka yazarız.Ama birileri buna sanat dalı olarak bakmış ve bencede güzel uygulamalar yapmış.Bakın sizde hak vereceksiniz.
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
arkadaşlar benim bir zevkim varda normalmi sizce camur dedinizde,ben mesela yoldan gelmiş camurlu araba ve motosikletlerin o görünüşüne hastayım acayip bayılırım hatta bir zaman bakıp kalırım öyle nebileyim o camurlu görünüse bayılıyorum

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
arkadaşlar benim bir zevkim varda normalmi sizce camur dedinizde,ben mesela yoldan gelmiş camurlu araba ve motosikletlerin o görünüşüne hastayım acayip bayılırım hatta bir zaman bakıp kalırım öyle nebileyim o camurlu görünüse bayılıyorum
sizde endurocu ruhu var ozaman.Bastırlmış endurocu duyguları
bende oyleyim
hatta ben biraz daha ileri gidip motorumu özellikle çamura sokup geziyorum sonra bırakıyorum kendi haline

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
senol bey inanın içimi okudunuz sanki bende özellikle camura bende giriyorum bunu yazmadımki bu manyak demesinler diye evet aynen özellikle camura giriyorum bende,ayrıca endurulara her zaman hasta olmusumdur görkemli vahşi görüntülerine,gaza getirdin beni senol bey,enduruya gececem zaten kafamda hep varda tek kalacagım için gecemiyom benim arkadaşım samimi oldugum vitesli bilmedigi için scooterdayım yoksa önceleri bindiklerim hep vitesli motordu,,,

Yukarı