Kırmızı başlıklı kızın son durumu :)

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Süper bir resim paylaşım için teşekürler

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
abi bu kurtun kaskı nerede ya (kask kullanmamak aptallıktır) resim çok güzel

Yer
Kilis
Kırmızı başlıklı kızda...Kırmızı elbiseli kızmış yani..Vay koca kurt vay şansa bak yahu..Şimdi o güzelim kızı yiyecek haaaaaaaaa...

Yer
istanbul/pangaltı-şişli 0532 4728066
kırmızı başlıklı olmayıpta kırmızı tangalı olsa acabakim ne olurdu acaba.. ha ha ha ..!!:D

Yer
izmir
@Hephasto

İşte bazı arkadaşlar sırf kırmızı başlıklı kız için motorsiklet hayranı aşığı oluyor :D

Paylaşım için teşekkürler :)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
ya turgay alem adamsın ne hale soktun masalı:D prens götürecekti kızı:) götürecekti derken motordaki prens olacakı:):)

azigun

Kıdemli Üye
Yer
Istanblue
süperms hakkaten ya..iste chopperin karizmasına yenik düsen bi kız daha..hemde kırmızı baslıklı =)))hehehe..

Yer
ordu
muhtesemdi tesekkurler...motorsiklet sevdasında gorselligin herkonuda onemli oldugunun bir ispatı..hadi arkadaslar kendimize gercekci davranalım bircogumuz boyle bir karenin bir parcası olarak kendimizi hayal etmiyormuyuz...

benim motorsiklet sevdam izmirde buna benzer bir kareyi gorusumden sonra baslamıstı..sakın amacın sadece kız tavlamak oldugunu sanmayın..motorsikletim olmadıgı donemlerdede cok guzel anılarla hatırladıgım ilişkilerim olmustur.
soru: izzet s. :bitanem sence motormu alayım yoksa arabamı?
cevap: B.Ö :sen bilirsin ama bence motor al.hem cok zevkli hemde sana doya doya sarılabiliyorum..(olay budur arkadaslar:) )
not:kız arkadasımdan ayrılmam dolayısıyla kendisine tesekkur edip saygıyla anıyorum..allah yolunu acık etsin..kendisine bir ömür mutluluklar..

Yukarı Alt