Kışlık eldiven

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Arkadaşlar şu eldiven hakkında kullanan varsa yorum alalım.

REVIT ZX-08 H20 SİYAH GRİ ELDİVEN

http://img259.imageshack.us/img259/8418/ur830.jpg

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bence en güzeli heldin eldiveni.
Bu eldivenin parmak uçları hemen açılıyor sürekli.Bir kaç kullanan arkadaşımdan hep aynı sorunu yaşadıklarına şahit oldum.
Garantiden bir kaç kez değiştirdiler.
Ama sen biraz layt kullancı olduğun için sanırım sende sorun olmaz.Nede olsa kışın pinmeyecen motora.:D

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Bence en güzeli heldin eldiveni.
Bu eldivenin parmak uçları hemen açılıyor sürekli.Bir kaç kullanan arkadaşımdan hep aynı sorunu yaşadıklarına şahit oldum.
Garantiden bir kaç kez değiştirdiler.
Ama sen biraz layt kullancı olduğun için sanırım sende sorun olmaz.Nede olsa kışın pinmeyecen motora.:D
Ya niye binmeyeyim abicim ya, layt yaptın bizi. Karın ortasında fazer ile yatmışken viraja fotoğraf yollarım sana :D:D:D İyi salladım ha :D

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
held ben kullandım fena deiğil ama parmak uçlarını donduruyor bi süreden sonra :)
ellerin soğukken giyersen hele ısınma şansın baya azalıyor :)
Eldiven giymeninde bazı pratik yöntemleri var.Aynı sabah motosikleti garajdan çıkarıp hemen üstüne binmeden yapacağımız hareketlerde olduğu gibi.
Elleriniz ıslakken yada nemli iken giyerseniz soğuk hava içeride ciddi sıkıntı yaratır.Ellerinizi tam kurulayın ve biraz ısıtıp ve mümkünse pudralyıp giyin.
Uygun olmayan eldiven ile yolda yağmura yakalanırsanız yanınızda buldurduğunuz ameliyat eldivenlerini var olan eldvien üstüne geçirip kullanın.
Yanınızda bu tür eldivenler bulundurmuyorsanız kulağınıza küpe olur artık bulundurursunuz.:)
Birde harici takılan elcik ısıtmalar var.Çok da işe yarıyor.bende yok ihtiyacımda yok ben kafada üşüme eylemine çözüm bulduğum için kullanmıyorum.:D

Yer
istanbul/samsun
arkadaşlar hiçbir ürün kesinlikle su geçirmez diye birşey yok, sadece dayanma sınırları ile ilgili. (naylon hariç) birkaç kere öyle yağmurlara yalandım ki uzun yolda hem botumun içine çoraplarımın üzerine naylon market poşeti giyindim :)) ne yapayım!! çünkü ön tekerlekten bi hayli su geliyor dayanmıyor.. eldivenlerde de durum farklı değil montun kolundan aşağı süzülen su eldivenin ağız kısmından astarına giriyor burada da durum aynı ya ameliyat eldiveni veya bi lokantadan alacağınız hijyen eldivenleri bulunması çok kolay isteyince veriyorlar :)) ama bunları ıslanmadan yapmakta fayda var bi kere su vücudunuza temas edince bir daha ısınmak çok zor..
böyle durumlarda ya durup yağmurun geçmesini bekleyeceksiniz ve bu keyiften mahrum kalacaksınız veya önleminizi alıp yağmurun tadını çıkararak yolunuza devam edeceksiniz..

Yukarı