klarnet hakkında bildisi olan?

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
sayğıdeğer motorcular ben klarnet kursuna başlama gibi bir karar aldım, aranızda klarnet çalan veya hakkında bilgiye sahip olanlar:türk müziğine uygun olan sol klarneti ne marka almalıyım nelere dikkat etmeliğim abanozlar çok pahalı ben en fazla 500-600 yetale ayırabiliyorum...thenks:confused:

http://www.gerold-klarinetten.at/pict/production-26.jpg

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Klarinet'ten anlamam ama senin için klarinet çalan arkadaşlarıma bir danışıcam Mehmet kardeşim...;)Bu arada hayırlı olsun...:)

Yer
Samsun
Hayırlı olsun. Ben kanun çalıyorum. Eğer kanun düşünseydin sana Ankara'dan bir üstadımın ismini verirdim. Ud'u da alacaksa Düzce'den. Ama klarnet konusunda bir fiktirim yok. Ancak severim neyi ve klarneti de. Başarılar diliyorum.

Yer
ANKARA
Mehmet bey klarnetten anlamam ama müzik aleti çalmaya karar vermeniz çok sevindirici bende az da olsa bağlama çalarım kendi çapımda çok azda olsa bana yetiyor insan rahatlıyor..

Umarım belirttiğiniz fiyatlara iyi bir klarnet sahibi olursunuz ve gönülden çalarsınız..

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
Mehmet bey klarnetten anlamam ama müzik aleti çalmaya karar vermeniz çok sevindirici bende az da olsa bağlama çalarım kendi çapımda çok azda olsa bana yetiyor insan rahatlıyor..

Umarım belirttiğiniz fiyatlara iyi bir klarnet sahibi olursunuz ve gönülden çalarsınız..
abimle babamda bağlamacı aileden birde klarnetci çıksın dedim:)

Yukarı