[Kocaeli - Motosiklet Forum ]

Yer
kocaeli
arkadaşlar herkezi beklerim gebze merkezde gitar magzam ve müzik egitim yerim var 6 dan sonra music shop diye sorarsanız gösterirler yada gitarcı diyin bulursunuz :)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
motosiklet ve müzik asiliği barındırır doğrudur ama buna motosiklet tarzını maletmeyelim:) ben lisede kinetic hondadan bile ilham alırdım (arka koltuk doluysa hele)

Yer
ordu
benim unıv okudugum ve pek sevdigim bir sehirdir..ve ozledigim bir sehir umarım yolum tekrar duser...bu arada fahri kocaelili kabulunuz varsa beni sayabilirsin gitarcı:)

Yer
kocaeli
inşallah görüşürüz ertan...kocaelili ve oralı sayılan herkeze açık burası ..bigün bi toplantı ayarlayalım hep beraber

Yer
Kocaeli
Soner kardeşim yaz beni de listeye Kocaeli merkez.
Kocaeli başlığını sen açtığına göre temsilci sen oluyorsun galiba. Fuar bilet organizasyonunu senden bekliyoruz. Belki bilet aşkına çıkar kocaelililerde ortaya.

Yer
Kocaeli
Ertan Bey merhabalar. Motorunuz hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Biraz tecrübe ettikten sonra ben de ileride bir transalp edinmek istiyorum. Yakıt tüketimi, parça bulunabilirliği, kronik problemleri(varsa), sürüş vs.vs. Şimdiden teşekkür ederim.

Yer
Kocaeli
yok ya nereye uyuyoruz. kalktık sabahın köründe çalışıyoruz cumartesi günede. Patronu zengin edicez ama o fırsatını bulsa bizi karın tokluğuna çalıştıracak. Bak kızdım şimdi gene, alamadık zam kiriz var diye. Hem çalış hem sesini çıkarma kriz var bak karışmam sonra! Gene de işsiz değiliz ona da şükür ama uyumuyoruz işte anlayacağın kalktık her gün gibi sabahın 6.30 da.

Yukarı