kriteryumda kaza

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
Evet yine futbol gölgesinde kalan bir haber daha tüm gazetelere baktım
tek bir haber bile yok insanın çıldırmaması elde değil!!!yarışın videosunu seyrettim Yusuf feci şekilde düşüp kafasını kaldırıma çarptı arkadan birkaç kişi daha düştü.
Antalya'nın Alanya İlçesi'nde düzenlenen 2009'un puanlı ilk bisiklet yarışının son gününde kriteryum (şehir için yarışı) müsabakalarında dengesini kaybeden yarışçılar çarpıştı.Kazada başını kaldırıma çarpan Antalya Gençlikspor Kulübü sporcusu 19 yaşındaki Yusuf Ezirgan ağır, bir bisikletçi de hafif yaralandı. Türkiye Bisiklet Federasyonu (TBF) tarafından Alanya'da düzenlenen 2009 Kulüplerarası ilk puanlı yol yarışının son gününde gerçekleştirilen kriteryum müsabakası, sabah saatlerinde verilen startla başladı. Yarışçılar grup halinde Atatürk Caddesi üzerinde ilerlerken bisikletçilerden biri dengesini kaybederek düştü. Arkadan gelen sporcular duramayınca bisikletçiler zincirleme kaza yaptı.Kazada başını kaldırıma çarpan Antalya Gençlikspor Kulübü sporcusu Yusuf Ezirgan ağır, Brissa takımı oyuncusu Kazakistan uyruklu Bahtiyar Mamirov ise hafif şekilde yaralandı. Özel Alanya Can Hastanesi'ne götürülen Ezirgan'ın bilincinin kapalı olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Mamurov'un durumunun ise iyi olduğu kaydedildi.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
en sonunda aradım buldum tek bi yerde haber vardı.

Kaza Geçiren Bisikletçinin Durumu İyiye Gidiyor
Antalya'nın Alanya İlçesinde Dün Gerçekleştirilen 2009 Kulüplerarası Puanlı (Kap) Bisiklet Yarışları'nda Finişe 50 Metre Kala Geçirdiği Kazada Ağır Yaralanan Sporcu Yusuf Ezirgan'ın (19) Durumunun İyi Olduğu Belirtildi.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Yusuf Ezirgan'a acil şifalar diliyorum.

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Bisiklet sporuna gönül veren kardeşimize ve kaza geçiren sporculara geçmiş olsun der acil şifalar dilerim...Maalesef bizde spor deyince basında önce futbol geliyor,diğer sporları çok az hatırlıyorlar...

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
çok geçmiş olsun ben haberi emin değilim ama sanırım ntv.den duymuştum hatta izlemiştim feci bişeydi biranönce iyileşmesi için duacıyım

Ferhat Taskın

Forum Bağımlısı
Yer
ANKARA
haberi tüm kanallar verdi yanılmıyorsam.

Sanırım sana denk gelmemiş olabilir diye düşünüyorum.

acil şifalar diliyorum.

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Kaza geçiren bisikletli arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyorum, acil şifalar diliyorum.

ANIL

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Ben kaza Anını gördüm haberlerde çok feciydi acil şifalar dilerim..kafasını sanırım aynı zamanda direğe de çarptı tabela gibi bir şey oda yerinden sökülmüş yan devrilmişti..Büyük Geçmiş Olsun diyorum..

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
bende televizyondan seyrettimde çok sevgili spor adı altıda çıkan gazete yada
gazetelerin spor adı altında çıkan sayfalarında hiçbirşey yok.
bir futbolcu saç şeklini değiştirse manşetten haber olur!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yukarı Alt