Kullanıcı Derecelendirme Sistemi Değişmiştir

Yer
Kadıköy/İstanbul
Değerli Arkadaşlar,

İhtiyaçtan dolayı Kullanıcı Derecelendirme Sistemi Değişmiştir

Kullanıcı Başlığı Mesaj adet

Yeni Üye 0 Mesaj
Üye 30 Mesaj
Aktif Üye 100 Mesaj
Süper Üye 300 Mesaj
Gold Üye 500 Mesaj
Platinum Üye 1000 Mesaj

Böylece daha düzenli bir oluşum içerisine girmiş bulunuyoruz. Bazı arkadaşların yıldız sayısında düşme olabilir. Nedenine gelince ara derecelendirme olduğu için yıldız sayısı ona göre olacaktır.

Platinum Üye: 5 Yıldız
Gold Üye: 4 yıldız
Super Uye: 3 Yıldız
Aktif Uye: 2 yıldız
Diğerleri 1 yıldız

Böylece bolkeseden yıldız olayı da kalkmış oldu :) Yıldızlı arkadaşların emeğine de saygı artmış oldu ;)

Hayırlı Uğurlu Olsun

Yer
ankara
Arkdaşarlar ben daha motor kullanmasını bile bilmeyen ama bu işe hevesi olan birisiyim.İnternette araştırma yaparken ikinci el bir motor sitesinde Jinlun JL250-5 marka ve model bir motora denk geldim.2005 model ve 1700ytl istiyor.Yeni başlayacak birisi olarak fiyatı bana çok makul geldi ama güvenemiyorum.Neden derseniz hiç tecrübem yok ve motorlar hakkında hiçbirşey bilmiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Sizce motor nasıl ve bu fiyata iyi mi?

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
Arkdaşarlar ben daha motor kullanmasını bile bilmeyen ama bu işe hevesi olan birisiyim.İnternette araştırma yaparken ikinci el bir motor sitesinde Jinlun JL250-5 marka ve model bir motora denk geldim.2005 model ve 1700ytl istiyor.Yeni başlayacak birisi olarak fiyatı bana çok makul geldi ama güvenemiyorum.Neden derseniz hiç tecrübem yok ve motorlar hakkında hiçbirşey bilmiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Sizce motor nasıl ve bu fiyata iyi mi?
arkadaşım öncelikle hoşgeldin sonra ilk önce kendini tanıtta seni tanıyalım sonra konuyu uygun yerde mesela kendin konu açarak sorarsan daha faydalı olur son olarak yeni başlangıç olarak 250 cc yerine 125 öneririm

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba öncelikle aramıza hopş geldin. Bu mesajını ne almalıyım nereden almalıyım kısmına açarsanız daha güzel olur.

İlhan.Aydınlıoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
Zonguldak
Ulaş bey çalışmalarınızı takdirle karşılıyorum.
Ben de bu konuda şahsi fikrimi söylemek istiyorum.
Bence mesaj sayısına göre değerlendirme yapmak pek etik değil. Çünkü bazı arkadaşlar (lütfen kimse alınmasın) bir konuya önce "teşekkürler" butonuna basarak teşekkür ediyor, ardından hemen mesaj yazıp mesaja da sadece "teşekkürler" yazıyorlar.
Yada "teşekkürler" butonuna basmak yerine mesaj yazarak sadece "teşekkürler" yazıyorlar.
O zaman teşekkür butonuna basarak bir şekilde mesaja cevap veren arkadaşlara haksızlık olduğunu düşünüyorum.
Sanırım "teşekkür" butonunu da mesaj kirliliğini önlemek amacıyla koydunuz. Bu bence çok güzel olmuş.
Ben genelde tüm yeni yazılan mesajları takip ediyorum. Hoşuma gidenlere "teşekkür" butonunu kullanarak teşekkür ediyorum. Eğer bu konuda farklı bir düşüncem varsa mesaj yazıyorum.
Bence üyelerin değerlendirmeleri sitedeki mesaj sayısına göre değil de yazdıkları mesajlarla ne kadar faydalı bilgiler verebildiklerine göre değerlendirimmesi gerektiğini düşünüyorum.
Bilmem yanlış mı düşünüyorum.

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Emeğine sağlık Ulaşcım...Arkadaşlar yıldızlar kimin umurunda,önemli olan keyifli sohbet olsun,yardıma ihtiyacı olanlara yardımcı olabilmek vs vs...Yıldızlara takılırsak diğer güzellikleri göremeyiz...Herkesi sağ duyulu olmaya davet ediyorum ve yıldız sevdasından vazgeçip güzel ve kalıcı dostluklar için el ele, kol kola,tampon tampona,gidon gidona olalım...:)

Yukarı