kumsal keyfi

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
degerli dostlarım sanmayınkı başlıgı görünce aha,da bir sürü resim :cool:görcenizi bu bölümde sızlere 2 resimle bir şeyler anlatmaya çalışacagım öyle çok resim yok sadece 2 resimle konuyu özetleyecem yorumları sizlere bırakacam
mekan kara kıraz kumsalı
http://img126.imageshack.us/img126/2065/s6301525mi9.jpg[/img]
http://img126.imageshack.us/img126/5725/s6301528ho5.jpg[/img]

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
erol kardes sende varlık ıcınde yokluk cekıyon desene 3 aydır denıze gıremıyon kış geldı zaten elını cabuk tut bence

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
Resimler her şeyi anlatıyor kardeşim.. Umarım motorun yüzmeyi öğrenmiştir
ulaşım dr jetsky olmadı ama senin harın için bir icat yaparım arakasına ben ve derem yazı bitirdik tüm gezileri yaptık v e kleyfını çıkarıyoruz
suziki ye burdan çok teşekkür ediyorum böyle bir motosiklet ürettigi için
insana yaşam zevki veriyor ömrüne ümür katıyor umarım sizlerde benim gibi motosikletinizden zevk alıyorsunuzdur yada bu dama deli diyorsunuzdur :D

Yer
istanbul/bahçelievler
şile tam tatil yapılacak yer.deniziyle kumsalıyla insanlarıyla.her yaz gidiyorduk nehir otel var orada solda 2.dere köprüsünden sonra.babamın arkadaşının yeriydi.hatta bir bisikletim orada demirbaş olarak kaldı.21 vitesti.şimdi ne oldu bilemem.şile kafa dinleyeceğimiz sakin bir yer.azgın denizi olsa bile.iyi tatiller arkadaşımıza.

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
arkadaşlar şileye istanbuldan arzıden gitmek isteyen arakdaşlara turlar düzenliyorum of road motosikleti olan arakdaşlar bu tura katılabilir istek üzerine bu tür bir organızasyoon yaparım hiç aklınıza hayalinize gelemyecek mekanlardan sizleri şiley görüp getirebilirm daha önce insan eli degmemiş sahıllerden gazlayıp gemek isteyn olursa bir dakar yapma pılanim var

Yukarı