lükste sınır yoktur..

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
42.jpg [/QUOTE]arkadaşlar dünyanın dengesi çok ilginç bir tarafta milyonlarca evsiz işsiz dahada kötüsü umutsuz insan bir taraftada paranın hesabını bile bilmeyen insanlar..
her geçen gün sayıları artan krize meydan okuyan lüks fuarlar dünyanın her tarafında lüksün (bence savurganlığın) sınırlarını zorluyor pırlanta kaplı cep telefonundan altın kaplama otomobile kadar çeşit çeşit alternatif var.. ben konumuzla ilgili bulduğum için bazı yerleri som altın bazı yerleri altın kaplama bu motosiklet resmini sizlerle paylaşmak istedim ne dersiniz çok paranız olsa sizde alırmıydınız? :)

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
valla recep kardesım parası olan alır ben sahsen almazdım işim yok bırde gece onun basınımı bekleyecem calmasınlar dıye hee parasız adama bahanemı yok dunyada şaka bır yana paramda olsa almam

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
o zaman buna ne diyeceksiniz beyler? servet abi senin motora takalımmı bundan bir takım :D

Dosyalar

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
metin abi senin motora sadece jantı takalım o zaman :D ne dersin? ;)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@Recep.Varlı

Motora o jantı takmam,ama som altını verip istediğin gibi kullan derlerse ona hayır demem bak....:)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@Recep.Varlı

Olsun kardeşim,o parayı saçma sapan şeylere yatıracaklarına,aç olan insanlara dağıtsalar önlerinde saygı ile eğilirim...Ama böyle fuzuli zevkler görünce tiksiniyorum...

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
evet abi herşeyin olduğu gibi lüksünde sınırlarını aşmışlar 1.000.000 dolarlık jantı hakedecek otomobil nasıldır düşünemiyorum :) ama insanoğlunun doğasında var hep olsun daha olsun mantığı.. dünyanın % 20.si aylık 100 doların altında geçiniyormuş daha ne denilirki..

Yer
istanbul/bahçelievler
balköpüğü motor harika.bende jantlara karşı bir merakım bir hastalığım var benim için arabanın en göze çarpan kısmı jantları en ucuz arabaya bile bir güzellik katar.ne jantı alırım ne motoru.bir dilim ekmeğe muhtaç olan ve hatta ekmeği çöpten toplayan insanlar var.onları düşmemiz lazım.parası varda nereye savuracağını bilmeyen sapıtan insanlar alabilirler.ben bir göz banyosu yaptım bu bana yeter.

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@sonayışığı

Vay Sonayışığı kardeşim nerelerdesin,özlettin kendini...:)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
bunlardan birini erol abiye birini servet abiye verip bol bol mesajlaşırdık ne güzel :D

Dosyalar

Yer
ANKARA
demekki parasının hesabını bilmeyen insanlar mantıktanda uzaklaşıyorlar, hangi jant 1 milyon dolar eder, her yerini altından yapsan edeceği 300 bin 400 bin dolar, yok ama onlar için en pahalısı olacak, ne güzel ya 1 e malet 1111 e sat B)

Yukarı Alt