M.F istanbul iftar buluşması....

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
merhaba arkadaşlar abilerim.artık bu iftar buluşma günü ve yeri ve saatine kesinlik getirelim.en son hakana abiyle konuştum sultan ahmed yaparız dedi bana haber verecekti bende iftar için yer ayırtacaktım ama olmadı bi karar verelim burada duyuralımki bütün arkadaşlar doğru bilgilendirilsin...

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Arkadaşlar İftar rezervasyonu için nereyi ararsanız arayın önce kaç kişisiniz diye soruyorlar onun için ne kadar çabuk sayımızı belirtirsek rezervasyonumuzu da o kadar çabuk hallelederiz.

Servet hocanın sayfasıyla bu sayfayı birleştirebilirsek daha hızlı yol alırız diye düşünüyorum.

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
ulas ustadım nerde bu forumun uyelerı yaa nerdesınız arkadaslar dostluk kardeslık ve MF catısı altında bır ıftar yapalım bu ramazanda gelecek gunlerde yad edıp hatırlayacagımız bır ıftar bulusmamız olsun ıstemezmısınız normal gunlerdekı bulusmalarımız bıle cok guzel ve sıcak bır dostluk ortamında gecıyor kaldıkı boyle bır mubarek ayda hep bırlıkte yapacagımız bır ıftar hoş guzel ve bol sohbetlı olmasın hadi dostlar hep bırlıkte ıftara!!!!!!

Yer
KOCAELİ
Malum uzaktan geleceğiz gün, yer, saat belli olursa daha sağlıklı cevap verebiliriz

oguzhan

Kıdemli Üye
Yer
istanbul-tuzla
merhaba abilerim pendikten bende gelebilirim gün saat ayarlansın da :) yalnız elimizi çabuk tutalım malüm sınırlı günler

Yer
Kadıköy/İstanbul
1.Hangi yakada olacak? Avrupa mı Anadolu mu?
2.Hangi Gün olacak ki Cuma günü geleneksel buluşmayla olması iyi olur.
3. En önemlisi katılacaklar bir ses çıkarsın ki kaç kişiyiz ona göre.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Evet arkadaşlar Özgür ve Ulaş hocamla görüşmem neticesinde Özgür arkadaşımız belirlenecek sayıya göre Cuma günü 12 Eylül de iftar zamanı saat 19:30 gibi S.Ahmet'te organize olmayı planlıyoruz hem mübarek ramazanın bu güzel ambiansını yaşamak hemde hep beraber hasret gidermek için güzel bir fırsat olarak düşünüyoruz herkese sevgiler

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
bende geliyorum.gelecek arkadaşlar söylesinler ona göre yer ayırtacağım.gelecek arkadaşlar en geç çarşamba gününe kadar burada bildirsinler teşekkürler..

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
iftar listesi..

1.Özgür
2.Ulaş
3.Hakan
4.Servet
5.Cengiz
6.Metin
7.Turgay
8.Erol
9......
10.....
11.......

evet arkadaşlar yokmu arttıran...iftar bu cuma günü yani 12 eylül akşamı.sahura kadar yatmak yok...

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
ozgurcum anadolu yakasından gelecek olanlar ve ıstanbul dısından gelecek olanlarda olabılır onun ıcın anadolu yakasında bır toplanma yerı ayarlayıp toplu halde gecelım avrupa yakasına o tarafta olanlarıda sız toplarsınız zaten bılmem yanlısmı dusunuyorum sonra kopukluklar oluyor.
onemlı not: cıft olarak gelecek arkadaslarda soylerlerse ıyı olur sonra yer ayarlama sıkıntısı olmasın

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
tamam sevgili abim doğru düşünüyorsun.bende düşündüm onu gelecek arkadaşlar bi netleşsin ben bi yeri ayarlıyım sonra tarif edeceğim bütün arkadaşların anlayacağı biçimde.

Yukarı Alt