M.F istanbul toplantısı 29 ağustos cuma..

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
tamam ulaş abi cadde güzel hakan abi nerelerde bi ses etsinde caddenin tozunu kaldıralım.

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
evet arkadaşlar son durum nedir akşam ne yapıyoruz.olmadı sizi karşıda ağırlayabilirim haberiniz olsun.hem ulaş abimi bi misafir edemedik denk gelmiş olur.

Ali Aygün

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
arkadaşlar genelde buluşma anadolu yakasında oluyor .. avrupalı olalım biraz :D

avrupa yakasında : beyoglu / taksim / vb. yerleri tercih etsek nasıl olur ?

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
ee ne oldu bulusma işi dostlar nerdesınız nıye ses yok kımseden cadde olsun sokak olsun tali yol olsun bır yer olsun ne fark ederkı maksat gonuller bır olsun

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
günlerdir bugünü bekliyordum ama bugün yaşadıyın tatsızbir olay yüzünden gelemeyecem bütün arkadaşların affına sıgınıyorum herkese bol sohbetli güzel vakitler dilerim

Yer
Kadıköy/İstanbul
Değerli Arkadaşlar,

Üzülerek toplantının iptalini duyurmak zorundayım. Bundan dolayı bütün arkadaşlardan yönetim özür dilerim. İlgili arkadaş sanırım unuttu veya acil bir işi çıktı.

Bundan sonraki toplantılarımızı net bir yer belirterek yapacağımızı da bildirmek isterim. Bu hafta bir mekanla konuşup netleştireceğim. Forum için net bir yerin olması daha iyi olacak diye düşünüyorum.

Yeniden beklentide bulunan bütün arkadaşlardan tekrar tekrar özür dilerim.

Avrupa yakası için de bir yer belirleyelim ve o da net bir mekan olsun. Bakabilecek bir arkadaş varsa sevinirim aksi taktirde ona da gidip bakarım.

Sevgi ve Saygılarımla

Ulaş

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
@ulas

valla ulaş abi gelip baksan ne güzel yoksa seni pek göremicez bu tarafta bak kardeşin 2. dükkanı açtı hayırlı olsuna bekliyorum...

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
bence önümüzdeki buluşma orkonun dükkanında olsun eneazından orda toplanalım ordan biyere gidelim akabindede güzelbir sahilturu yaparız olmazmı arkadaşlar

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
@Ozgur.Baglama

Özgür kardeşim dükkanın hayırlı uğurlu olsun Allah bereketli etsin bol kazançlar dilerim. Dükkanın nerde

Yukarı Alt