M.F nerdeen,nereyee.

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Kayıt
13 Ocak 2008
Mesajlar
1.380
Beğeniler
727
Yer
Bakırköy, İstanbul
#1
çok kısa zamanda çığ gibi büyüdük,kiminin yıllarca elde edemediği dostlukları kısa zamanda kurduk.yola nasıl çıktığımızı hatırlıyorum eskilerden olduğum için.daha önce hiç gitmediğim yerlerde arkadaşlarım abilerim doslarım oldu.altında toplandığımız çatı inanın çok sıcak çok değerli bir çatı.değerini bilelim....

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.
 
Kayıt
9 Eylül 2007
Mesajlar
3.159
Beğeniler
4.271
Yer
Kadıköy/İstanbul
#2
Kardeşim gözlerimizi yaşarttın şimdi.

Abi çok şükür her şeyin üstesinden bu güne kadar geldik. Gelenler gidenler düşenler.. Biz bu güzel ortamı fazlasıyla hakettik. Çok çalıştık. Ayrım yapmadık taviz vermedik... Yapmayacağız da vermeyeceğiz de ;)

Sitemizin bu huzurlu ortamını da kimse bozamaz. Evet kurallarımız var ama bu kurallar olmadan huzurlu bir ortam olamaz..
 

Davut

Kıdemli Üye
Kayıt
10 Eylül 2007
Mesajlar
303
Beğeniler
196
#3
Hatırlıyorum da online kisi sayısını 50 görünce nasıl mutlu oluyorduk. Şimdi ise neler neler yaşıyoruz ne güzel ortamlar ne güzel arkadaşlıklar. Bazen huzurumuzu kaçırmaya çalışanlar da oluyor ama yine de olsun ki biz daha da sahiplenelim bir birimizi ;) Anlamadığım bazen küsen oluyor bir daha gelmiyecegim diyor ama bir bakıyorsun yine gelmis :) M.F bağımlılık yapar.. Bazılarına ise salgınlık ;)
 

Turgay

Forum Bağımlısı
Kayıt
25 Haziran 2008
Mesajlar
1.499
Beğeniler
843
Yer
İstanbul
#16
MF forumun en beğendiğim yanı Sanal gibi görünüp sanal olmayışıdır. Gerçek dostluklar, gerçek paylaşımların bulunmasıdır. Sanal bir ortamda böylesine bir hizmet kolay değildir. Bütün yönetici ve emeği geçen arkadaşlar aramızdan eksik olmasın hiç...
 
Yukarı