Mekanın cennet olsun kardeşim...

Emrah.Saka

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
haber.gazetevatan.com/Uludagda_dondu_/219191/7/Manset

Arkadaşlar haberi biraz önce aldım.. ümit benim liseden arkadaşımdı.. hayat dolu birisiydi.. ve anlamsız bir bürokrasi ve ihmaller yüzünden öldü... bir insan hayatı bu kadarmı ucuz ülkemizde ama bu kadar ucuzmuş işte....

Bizlere sadece arkasından bakmak ve mekanın cennet olsun demek düşüyor....

mekanın cennet olsun kardeşim......

Emrah.Saka

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
sağolun hakan bey... inanın insan inanmak istemiyor. benden bir kaç yaş küçük üstelik... ölümün yaşı olmuyor işte.... daha bir kaç hafta önce konuşmuştuk. uludağa gitme planları yapıyorlardı. hayat dolu birisiydi sonu böyle olmamalıydı....

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
daha gencecik bir arkadaş Allah yakınlarına sabır versin mekanı cennet olsun.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
mekanı cennet olsun ailesinin, senin ve bütün sevenlerinin başı sağolsun allah hepinize sabır versin.. gencecik bir fidanın ölümü sadece tanıyanları değil herkesi derinden yaralıyor tekrar başınız sağ olsun..

Yer
Kadıköy/İstanbul
Ailesine sabır kendisine rahmet dileriz. Mekanı cennet olsun.

Kimseyi panikletmemek için telefon konusmaları ve mesajları bir insanın kalitesini gösterir.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin. Çok üzücü bir olay. Gencecik bir fidanın solması devletin bürokrasisi yüzünden solması ne acı söylenecek çok şey var da bu ülkede laftan anlayan insan yok.

Emrah.Saka

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
arkadaşlar yorumlarınız için sağolun... Ulaş kardeşimin söylediği gibi çok kaliteli bir insandı kimseyi pankiletmezdi. en zor durumda bile espiri yapabilen birisiydi bu olaydada böyle yapmış zaten ama sonu kötü olmuş. benim anlamadığım bir ton adamın telefonunun dinlenmesi için savcılık izni aranmıyorda daha hayatının baharında bir insanı kurtarmak içinmi savcılık izni gerekiyor? verilen bilgide doğru olsa.. ne desem bilmiyorum....

sadece rahmetli olan arkadaşımızın mekanını değil,bütün tanıyıp tanımadıklarımızın,sizin ve en önemlisi kendimizin de mekanını cennet diliyoruz

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Çok geçmiş olsun, ama ben tv izlemediğim için olaydan haberdar değilim. Biri yaşanan oalyı anlatabilir mi _?

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Allah rahmet eylesin,yakınlarına da sabır versin...Çok üzücü bir olay...Ne desek nafile,çark bildiği gibi dönmeye devam ediyor maalesef...

İlhan.Aydınlıoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
Zonguldak
Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin

Malesef yaşadığımız ülkenin gerçekleri bunlar. İnsan hayatına verilen öneme bakın.
Bir insanın yaşamı sözkonusu olunca bunun bürokrasisimi olur? Ama Türkiyede malesef oluyor ve böyle ihmaller zinciri sonunda insanlar hayatlarını kaybediyorlar.
Ne yapalım. Seçim sandığından çıkarıp ta ülkenin başına getirdiğimiz insanlar orada nelerle uğraşıyorlar hepimiz biliyoruz. Birtanesi de çıkıp insanların yaşamlarını kolaylaştıracak hiçbir öneride bulunmuyorlar. Nerede rant var onlar orada.
Neyse söylenecek çok şey var ama.
Tekrar başınız sağ olsun.

Emrah.Saka

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
Arkadaşlar sağolun her şey için. bu arada ilhan hocam benim anlamadığım bir nokta var. bu ülkede bi ton adamın telefonunu dinlerken savcılık kaydına gerek olmuyorda neden bir insan hayatı için savcılık kaydı gerekli oluyor?

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
@Emrah.Saka

Çünki ülkemizde insan hayatı ve emeği kadar ucuz hiçbir meta yok..Artık geçerli olan değerler ;rant ve çıkar amaçlı siyaset...Sosyal devlet'in anayasada adı kaldı,..Yurttaşlık haklarımızı hukuk kurallarını çiğneyerek ihlal edenler,genç bir insanın yaşam hakkı için hukuk kuralından bahsediyor..Yazık,çok üzgünüm..Ailesi ve sevenlerine ve sizlere Emrah bey Allah sabır versin..

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
genc kardesımıze ALLAH tan rahmet yakınlarına sonsuz sabırlar dılerım

Yukarı Alt