merhaba dostlar

Yer
ankara
arkadaşlar bilgi,tecrübe ve deneyimlerinize ihtiyacım var.Malum genelde gurup olarak gezilere çıkıyoruz.Bazen beş bazen onbeş kişi.yolda hepimizin birbirimizle konuşabilmemiz için nasıl bir önerileriniz olur.nasıl bir sistem kullanmamız gerekir? şimdiden çok teşekkür ederim.tekerinize taş deymesin...

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Bluetooth lu telsizler var Midland 445BT bunu kullanabilirsiniz, ben kullanıyorum çok rahat. Yaklaşık arazi durumuna göre 4-5 km çekiyor. Birde midland bt2 bluetooth lu bir kulaklık olarsa otomatik konuşma da yapabilirsiniz.

http://www.dnsonlineshop.com Sahibinin ismi Ozan, selamı söyle yardımcı olur.

Yer
ankara
Bluetooth lu telsizler var Midland 445BT bunu kullanabilirsiniz, ben kullanıyorum çok rahat. Yaklaşık arazi durumuna göre 4-5 km çekiyor. Birde midland bt2 bluetooth lu bir kulaklık olarsa otomatik konuşma da yapabilirsiniz.

http://www.dnsonlineshop.com Sahibinin ismi Ozan, selamı söyle yardımcı olur.
teşekkür ederim

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Grup sürüşlerinde bu tür sistemlerin kullanımına sıcak bakmıyorum.Biz Bursa'da çok değişik tarihlerde 5 ila 185 motosiklet olarak grup olarak gittik ve aynı sayı ile geri döndük.
Bu tür sistemler sürüş anında konsantrasyonu bozan şeylerdir ve bana göre çok risklidir.
Tercih kullananlara ait.
Ben kullanmam.

Yer
ankara
Grup sürüşlerinde bu tür sistemlerin kullanımına sıcak bakmıyorum.Biz Bursa'da çok değişik tarihlerde 5 ila 185 motosiklet olarak grup olarak gittik ve aynı sayı ile geri döndük.
Bu tür sistemler sürüş anında konsantrasyonu bozan şeylerdir ve bana göre çok risklidir.
Tercih kullananlara ait.
Ben kullanmam.
hocam bu önerinizide herzaman olduğu gibi dikkate alacam. ama bazen gerçekten ihtiyaç olabiliyor

Yukarı