Merhaba motosiklet tutkunları ankarada motorsiklet eğitim verecek bir kurum varmı bildiğiniz

Kayıt
23 Nisan 2014
Mesajlar
5
Beğeniler
0
#1
ismail ben 23 yasındayım agustosta 24 üme girecem a2 ehliyetim yok mayıs 1 de yazılacagım ama eğitim almak istiyorum ehliyet almak istediğim kurslara sormak istediğimde bu konuda bir ders veremiyeceklerini söylediler. ankarada bu tarz yerlerin olmadıgını ancak özel ders şeklinde olacagını bu da fiyatları yükseltecegini söylüyorlar egitimsiz 250 liraya ehliyet vereceklerini söylüyorlar . ben egitim almadan motorsiklet ve ehliyet almak istemiyorum. o yuzden yardımcı olacak abilerim yada kardeslerim varsa şimdiden teşekkürler..
 
Kayıt
3 Ağustos 2012
Mesajlar
207
Beğeniler
71
Yer
ankara
#2
Merhaba,
Ankara'da Soner Hoca (Tanrıkulu) var. ben ona gitmedim ama giden arkadaşlarım oldu. Çok iyi bir eğitimci olduğunu ve motosiklet bilgisinin de iyi olduğunu söylüyorlar. Onunla konuşup ders alabilirsiniz. Yeri incek tarafında. Web adresi:
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Atom hocamız dışında bana tavsiye edilen Ulusan Motor'un sürücü dersleri oldu. Gene giden bir arkadaşım hem hocadan hem derslerin sonucundan çok memnun kaldı. Kendisi şu anda aktif olarak motor sürüyor. onlara da
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.
adresinden ulaşabilirsin.
Beni sorarsan, ben Rahmi Barutçu'dan dersi aldım. Ama Rahmi hoca istanbulda olduğundan günü birlik giderek autodrom da CBT-I eğitimim tamamladım. Karşılaştırma şansım yok ama bence çok iyi bir eğitimci ve konudaki bilgisi çok iyi düzeyde.
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.
adresinden kendisine erişebilirsin.
forumda diğer arkadaşlar GIS Akademi falan hakkında da yorumlarını eklerler. Onlar benim için tamamen kapalı kutu olduklarından (ben veya 1. elden tanıdığım kişiler eğitim almadılar) yorum yapamıyorum.

Ne yaparsan yap, mutlaka adam gibi bir eğitim al. Ekipmanlarını da ihmal etme, kask, mont, eldiven ve bot olmadan motora gene gidecektir. ama ilk sıkıntılı durumda ekipmanının olmadığına pişman olacak kadar bile yaşayamayabilirsin. O yüzden önce eğitim sonra ekipman sonra ehliyet ve motor ;)
 
Kayıt
23 Nisan 2014
Mesajlar
5
Beğeniler
0
#3
çağrı bey çok teşekkür ederim verdgnz bilgiler için kesinlikle egitim almadan motor deil ehliyet bile almayı düşünmüyorum aynı sekilde korumalar olmazsa olmazım . yanlız motor konusunda kararszdm cbr 250 mi ninja 300mü alsam diye bugun cbr nin 125 lgni gördüm sürücüsüyle konustum felan 125 lik te diri durdu gözmde. egtmimi tamamladıktan sonra hocalarımın fikirleri dogrultusunda birazda sizin yardmnzla motorumuda alacagm insallah
 
Kayıt
23 Nisan 2014
Mesajlar
5
Beğeniler
0
#5
insallah ilerleyen zamanlarda istanbula kadar güvenli bir şekilde gidip gelecek seviyeye geldiğimde katılacagım oradaki programlara
 
Kayıt
23 Nisan 2014
Mesajlar
5
Beğeniler
0
#6
soner hocayla cuma günü görüştüm acıkcası pek samimi bulamadım egitimini almadıgım için kesin bir şey söyleyemiyeceğim. yarın motor okuluyla görüştükten sonra buraya egitim konusunda beni nelerin beklediğini neler yasadıgımı uzun uzun yazacagım.
 
Yukarı