Merhaba

Ben kenan yaş 17 aranizda en ufagi olabilirim :) samsunluyum istanbul fatihde yaşıyorum. Araniza yeni katildim 22 mart da ehliyet sinavim var allahin izniyle kazansam tek korkum direksiyon sinavi fazla durumum olmadigindan direksiyon dersi alamiyorum anca cevreden 1 2 abiden aldim o az yani imkanlari olmuyor fazla artik direksiyon sinavinda ya allah diyip yapmaya calissam eger olursa aklimdaki motor cbr 125 başlangıç motoru bilirsinz testlerde iyiyim alllaha şükür de dedigim gibi direksiyon dersi almaya firsat yok ondan kalabilirim

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Öncelikle hoşgeldin kardeşim,
Sürüşüden kalmayacağından eminim, kalan yok kadar az hele motosiklet sevdalılarından kalanı hiç görmedim :)
Sana küçük bir tavsiyem olsun nickini isim soyisim olarak değiştirirsen iyi olur ,sebebi ise motosiklet kardeşliğinden gelir,
kardeşinin gerçek ismini bilmeyen birini tanıyormusun..? Şimdiden iyi forumlar dilerim.
Bu arada Motor seçimi güzel inşallah kazasız belasız sürmek nasip olur :)

Yer
İstanbul
Selam arkadaşlar. Yaş 38 oldu ama bugün ilk kez motosikletle tanıştım ve buraya da üye olmak istedim. İlk gün biraz sıkıntı yaşadım ama şimdilik bana kalsın. Daha sonra paylaşacağım mutlaka.

Yukarı Alt