Merhaba

Forumu epey inceledim ve gördümkü ortam çok sıcak,herkes saygılı ve kültürlü.Sizlerden öğreneceğim çok şey olduğuda şimdiden belli,güzel dostluklar dileğiyle,hoşçakalın...

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz
Eğtimlerimize ,Gezilerimize de bekleriz.

Motosikletçiliğiniz ve sizin hakkınızda biraz daha bilgi sahibi olabilirsek sorduğunuz sorabileceğiniz sorulara daha sağlıklı cevap verebilelim.

Yer
zong/ereğli
Forumu epey inceledim ve gördümkü ortam çok sıcak,herkes saygılı ve kültürlü.Sizlerden öğreneceğim çok şey olduğuda şimdiden belli,güzel dostluklar dileğiyle,hoşçakalın...
öncelikle hoşgeldin adaşım aslında bende yeni geldim ama dediğin gibi buradaki sıcaklık insanı çekiyor ayrıca paylaştıkça çoğalan tek şey bilgidir..keyifli forumlar..

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Mehmet Alp ve Mehmet Morcu Beyler ikiniz de hoş geldiniz!..Forumdan çok bilenler (!)bile çok şey öğreniyor(ben de dahil)..Sizlerin de faydalanacağınızdan şüphem yok.
Mehmet Morcu Bey avcılığını imzasıyla da perçinlemiş!..:)

Herkese verdiği cevaplar için ayrı ayrı teşekkür ederim,umarım dostluklar daim olur,hoşçakalın...

Yer
zong/ereğli
Mehmet Alp ve Mehmet Morcu Beyler ikiniz de hoş geldiniz!..Forumdan çok bilenler (!)bile çok şey öğreniyor(ben de dahil)..Sizlerin de faydalanacağınızdan şüphem yok.
Mehmet Morcu Bey avcılığını imzasıyla da perçinlemiş!..:)
merhaba sayın somuncu önce karşılama için tşk ederim fakat anlayamadım avcılıktan kastınız kask takmayanı vurun ise kask takmayana iyilik olsun diye söylenmiş bir kelimedir yani fazla acı çekmesin yazık o anlamda. esen kalın keyifli forumlar dilerim.

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
merhaba sayın somuncu önce karşılama için tşk ederim fakat anlayamadım avcılıktan kastınız kask takmayanı vurun ise kask takmayana iyilik olsun diye söylenmiş bir kelimedir yani fazla acı çekmesin yazık o anlamda. esen kalın keyifli forumlar dilerim.
bu bana da çok mantıklı geldi. fazla acı çekmesinler tabi:D
Çorum'dayım birkaç haftadır, burada skuter, mobilet ve az miktarda motosiklet var. yalnız buradaki bu insanlar kask diye bir koruyucu ekipman olduğundan bir haberdarlar sanırım. diğer ekipman konusunda hiçbirşey söylemiyorum bile. :D
hepsini vuracağım malesef:D:D:D

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Mehmet Bey avatar resminiz de avcılığı çağrıştırıyor da (belki av köpeği değildir)şaka olarak yazmıştım..Tabii imzanızdaki sözcükler de dikkat çekici ama kastınızı anlıyorum!.

Yer
zong/ereğli
bu bana da çok mantıklı geldi. fazla acı çekmesinler tabi:D
Çorum'dayım birkaç haftadır, burada skuter, mobilet ve az miktarda motosiklet var. yalnız buradaki bu insanlar kask diye bir koruyucu ekipman olduğundan bir haberdarlar sanırım. diğer ekipman konusunda hiçbirşey söylemiyorum bile. :D
hepsini vuracağım malesef:D:D:D
sayın özgür önce uyarın bence sonra !! yok yaa olmaz vurmayın bence siz yinede uyarın elinizden geldiği kadar malesef anadolunun hiç bir yerinde örneğin adanada kask ın adını bile bilmiyolar eğitim şart napalım güzel ülkemin güzel insanları ..

Yer
zong/ereğli
arkadaşlar başımdan geçen bir olay kask la ilgili 1983 yılında zamanın popüler motorlarında rus üçsom motorum var sıfır aldım 7 aylık daha gece geç saatte bir arkadaşımı ziyaretten dönerken ansızın önüme kovalanan bir köpek çıkıyor ve ben 110 km hızla çarpıyorum zavallı hayvan ikiye ayrılıyor ve benide başımdaki basit ki o zaman onlar var fiber yani bakalit bir kask hayatımı kurtarıyor kurtarıyor çünki yaklaşık 5 parçaya bölünmüş 2.5 ay yatak istirahatinden sonra ayağa kalktım ilginç tir hiç kırık yok ama dirseklerimde ve dizlerimde sırtımda deri kalmamıştı böle bir olay umarım hiçkimsenin başına gelmez o yüzden kask takmanızı öneririm mesafe ne olursa olsun kazasız ve keyifli forumlar dilerim..

Yer
zong/ereğli
Mehmet Bey avatar resminiz de avcılığı çağrıştırıyor da (belki av köpeği değildir)şaka olarak yazmıştım..Tabii imzanızdaki sözcükler de dikkat çekici ama kastınızı anlıyorum!.
tşk ler sayın somuncu yok av köpeği değil çok sadık bir dostum benim bir sabah deniz kenarında hava alıyorduk beraber fotoyuda gazeteci bir dostum çekmişti pek öle bir şapka takmam ama nasıl olmuşsa o sabah takmışım iltifatınıza tşk ler neşeli forumlar dilerim..

Yukarı