merhabalar, bilgi isteği

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Merhabalar forum üyeleri. Bu forumda ben yeniyim. Ama yazılanları okudukça epey bilgili ve tecrübeli arkadaşların olduğunu anlayabiliyorum. Ben de motor sahibi olmak isteyen biriyim. Açıkcası cross olsun racing olsun hepsini imkanlarım elverdikçe denemek istiyorum. Şu ana kadar hiç tecrübem olmadı. Bir kurs ile konuştum. 1-2 ay içinde ehliyetimi alacağım inşallah. Direksiyon kursu scooter ile yapılıyormuş. Biraz gösterecekler sınavı geçecez heralde. Daha sonradan ucuzundan bir otomatik vites olduğundan scooter ile başlamak istiyorum. Epey kullanıp kendime güvenim gelince cross almak istiyorum. Doğru mu bu bilmiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir. Çok teşekkürler şimdiden...

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
düşük cc li mesala 125cc max. 250cc bi motorla başlangıç yapabilirsin.ama kesin tavsiyem çin malı alma honda yada yamaya şiddetle önerimdir tabi vitesli olmak şartı ile.nedne vitesli ? anladığım kadarıyla ileride motor büyütmek istiyorsun bunun için vitesli kullanmanın sana ileride çok büyük faydası olur.şimdiden hayırlı sürüşler..

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
peki scooter olması önemli değil, herhangi bir vitesli motorla başlamalıyım öyle mi demek istediniz. yeterki küçük motorlu bir şey olsun.

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
bence scoterle başlama derim ufak cc honda ile başla ve ya yamaha ile zaten crosda dence ister istemez olşuyor zamanla pıratık yaparak devam edersiniz

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
paranın yettiği en yeni ve en az kullanılmış motorsikletini al, ucuzuna kaçma derim...

Yukarı