Merhabalar

Kayıt
29 Ağustos 2010
Mesajlar
85
Beğeniler
19
Yer
fatih/istanbul
#1
Tekrardan merhabalar motosikletforum ailesi
Ben Fatih ORÇİN 30 yaşındayım kırklareli Vizede ikamet ediyorum bir kot fabrikasında planlama birim yöneticisi olarak çalışıyorum Onur kardeşim sayesinde sizlerle tanışıp üye olma şansınıda elde ettim hatta ilk üye olarak ilk toplanma ve iftar yemeğinede katılma şansı buldum ne mutlu bana :)
Herkeze çok teşekkür ediyorum dost canlılığı ve arkadaşça yaklaşımlarından dolayı kazasız belasız günler ve organizasyonlarla tekrardan buluşmak dileği ile.
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.473
Beğeniler
9.020
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#7
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,


Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.162 bin km lik bir tecrübe.:)
2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:www.lamatech.com/ bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.
 
Kayıt
29 Ağustos 2010
Mesajlar
85
Beğeniler
19
Yer
fatih/istanbul
#8
@Şenol SEL
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim Şenol abi şuan için bir tane 150cc lik chopper tarzı yeis marka motorum var biraz daha üzerine ekleyip cc büyütme düşüncem var ama ilk önce motorumu verip maddi olanaklarıma göre bir makine almayı düşünüyorum yine sizlerin engin tecrübeleri ve yol gösterimleriyle umarım iyi bir karar ve iyi bir motor sahibi olucam.
Ha bu arada iyi derken motorumuda yabana atmış olmuyayım kendiside iyidir alınmasın bana :)
 
Kayıt
29 Ağustos 2010
Mesajlar
85
Beğeniler
19
Yer
fatih/istanbul
#9
Evet Onurcum trakya buluşmalarını elimizden geldiğince çoğaltıp sıklaştırmak için bana düşen herşeyi imkanlarım yettiğince yapmaya hazır ve istekliyim umarım daha iyi daha güzel buluşmalar organizasyonlar olur ve böylelikle aramıza bizim gibi daha çok motor tutkunu arkadaşlar katılır.
Serkan içinde çalışmalara başlıycam :)
 
Kayıt
29 Ağustos 2010
Mesajlar
85
Beğeniler
19
Yer
fatih/istanbul
#10
Bu arada yeni olmamı mazur görün yaşlar konusunda pek bilgim yok profilden gördüğüm kadarıyla genelde hitap etmeye çalışıyorum Onur kardeşiminde uyarılarıyla elimden geldiğince toparlamaya çalışıyorum.
Erol abi yaşınızı bilmediğim için sadece isimle hitap ettim kusuruma bakmayın bu arada başkan diye biliniyormuş bundan sonrada bende bu şekilde davranırım.
Fakat suçumda yok yani abi resimdede maşallah benden genç duruyorsun :)
 

Erdal Özgüner

Forum Bağımlısı
Kayıt
23 Şubat 2009
Mesajlar
786
Beğeniler
315
Yer
istanbul/küçükçekmece
#18
Fatih aramıza hoşgeldin, katılımınızı iftarla kutladık inşallah diğer arkadaşlarıda burada görürüz, siz dostların katılımıyla motosiklet forum dahada zenginleşecek, trakya bölgesinde gezi ve etkinlıklerimizi arttıracagız. Saygılarımla
 
Yukarı