Merhabalar.

Kayıt
16 Ocak 2010
Mesajlar
26
Beğeniler
12
Yer
İstanbul
#1
Herkese merhaba. Aslında yeni üye olmadım. Hatta sanırım üye olalı 1 yıl oluyor ama sitenin adını kaybettiğimden (ismini unuttuğumdan) giremedim :( beni fazla hatırlayamazsınız, fazla aktif olamadım sitede.
Kendimi tanıtayım.
Ben Göktuğ Erol.
Anadolu Turizm Otelcilik lisesi seyahat bölümü öğrencisiyim, 6, 7 yaşlarında babam kucağına oturtur, araba sürerken direksiyonu tuttururdu bende bişey sanardım. Daha sonra 12 li yaşlarımda direksiyona geçtim ve arada bir sağ koltuğa geçip bana direksiyona geçmemi söylerdi babam. Arabaları seviyordum ama chopper motor aşkı hep içimi yiyordu. Daha sonraları biraz daha büyüdükten sonra tatile giderken boş otobanda direksiyonu verirdi ve 120, 130 km ye kadar izin verirdi... herhalde çok önceden başlamamdan olacak yada kabalığından, büyüklüğünden olacak arabalardan nefret ediyorum. Hiç sevmiyorum ve görünce bir teneke kutudan ibaret olduklarını görmek, trafikte yer işgal ettiklerini görmek hoşuma gitmiyor. En lüks arabaya bile binsem motorun tadını, kıvraklığını, hareketliliğinin verdiği tadı alamıyorum..
Tek çocuğum ancak 1 erkek ve 1 kız kuzenim var. Kuzenlerimden biri üniversite son sınıfta, diğeri ise sigortacı. Kardeş gibiyiz onlar da tek çocuk. Erkek kuzenim chopper tarzı bir motor almıştı. Honda Shadow.
O motora binerdim arada. Hiç sürmedim ama arkada oturmak bile zevkliydi onda..
Eskiden chopperları çok severdim. Küçükken ilgimi çekerlerdi, büyük gövdeleri ve üzerindeki motorcuların sakalları, kıyafetleri hoşuma giderdi.
Ama şuan, Super sport motorları seviyorum. Chopperlar bana göre değil.
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.464
Beğeniler
9.023
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#2
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,


Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.165 bin km lik bir tecrübe.:)
2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.
 

Metin

Forum Bağımlısı
Kayıt
19 Nisan 2008
Mesajlar
4.039
Beğeniler
1.618
Yer
istanbul
#11
Göktuğ rica etsem,imzanın boyutunu düşürebilirmisin,sayfaya sığımıyor da..;)
 
Yukarı