Mersinden.....

Herkese selam ben Mersinden Serkan ...

Bu siteyi ikinci el motorsiklet ararken buldum ve çok hoşuma gitti hepiniz gibi bende motorsiklet tutkunuyum mersinde baya bi kalabalık endrou-cross grubumuz var en az 2-3 haftada bi cross gezimiz olur, havalar müsait olduğu zamanlarda da ayda 1 gibi yatılı kamp yaparız ayrıca bizimde bi sitemiz var www.merec.net (bu bi reklam diil) merak eden arkadaşlar ziyaret edebilirler.

Bu arada takas bölümüne motorumu ve takas istediğim motorlarıda yazdım,Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
bu arada siteniz çok hoş olmuş --reklam değil :) --

tekrar hoşbulduk (kendi, adıma) bizim burda cross-endrou grubumuz marmaristeki motorsiklet festivaline katılmak istiyorlar herkes harıl harıl işlerini ve tatillerini o tarihe ayarlamaya çalışıyor ben dahil umarım bu siteye kayıtlı üyelerde katılır.

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
hoşgeldin sevgili arkadaşım.gezi resimlerinizi paylaşırsanız hoş olur.iyi eğlenceler

Tabiki!, son kamp gezimizin resimlerini en yakın zamanda atacağım paylaşmak ve size Mersinin doğal güzelliklerinide göstremek isterim tabi

Yer
istanbul/bahçelievler
aramıza hoşgeldiniz.mersinli arkadaşım var mersini anlata anlata bitiremedim merak ettim o güzel dağasını

Yukarı Alt