mf ailesi ben geldim

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
arkadaşlar uzun bir aradan sonra ben yine geldim bilgisayarımın bozulmasından dolayı sizlerden ayrı kalmak zorunda kaldım sizlere haberde veremedim hepinizden özür dilerim inanın sizleri çok özledim ama yapacak birşey yoktu ama yine aranızdayım sizlerle beraber olmak çok güzel hepinizi öpüyorum saygı ve sevgilerle birdaha ayrılmamak dileğiyle kabul ederseniz yine sizlerleyim mf ailesi fertleri sizleri çok seviyorum

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
eren aramıza tekrar hoş geldin:)keşke bilgisayarın bozulmasaydı sen yokken neler oldu bilemezsin!!! ama şimdi anlatsak olmaz, keşke bilgisayarın bozulmasaydı:p
şaka bi yana tekrar hoş geldin;)

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
teşekkür ederim barış ama en çok üzüldüğüm ben yokken kaçırdıklarım ama ne kaçırdığımı nasıl olsa öğrenirim:)

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Eren abicim hoş geldin. Bilgisayarına iyi davran bu son olsun. Yada al yeni bir bilgisayar kurtul bu ne abicim ya zırt pırt bilgisayarın bozuluyor. :)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Eren abicim,kendini özletmek için özellikle yaptığını düşünmeye başladım...:) Aldın motoru bizi unuttun tabiii...:) Neyse bunu da yedik hadi...Aramıza tekrar hoşgeldin abicim...:)

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum hoş bulduk gerçekten bende sizleri özledim ama bu ara yine bilgisayar su koyuvermeye başladı yine kaybolursam şaşırmayın şimdiden size söyliyim:) ama inşallah bişey olmazda bende aranızdan ayrılmam

Yukarı Alt