Mf duyuru her ay gezimiz var !!!

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Tarihleri açıklanacak olan gezi programımızın Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz aylarındaki programımız ;

Nisan Ayı :Başdeğirmen kahvaltı,Keramet kaplıcaları,İznik gölü Balık veya köfte keyfi.

Mayıs Ayı : Edirne tava ciğeri keyfi.

Haziran Ayı : Abant gölü kıyısında mangal keyfi Ankara mf ile organize edilecek

Temmuz Ayı : Amasra konaklamalı gezi programları sizlere duyurusu yapılacak dostlar ;)

Yer
tekirdağ - çerkezköy
hakan bey süpersiniz mf nin enbüyük sorunlarından birisi organizasyon sorunu diye düşünüyorum ama görüyorumki sizler bunu çözmeye kararlısınız umarım bizlerde katılma fırsatı bulur ve sizlerle birebir tanışırız.çerkezköy bölgesinden size hertürlü yardımı sağlamaya hazırız çok sevindiğimi belirtmek isterim selamlar.bu geziye kıyıköy vede iğne adayıda eklerseniz güzel olur kanımca selamlar.

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Karadeniz gezisi diyorum başka birşey demiyorum :)
Uzun soluklu bir Karadeniz. Bunu da hafızaya alın bence..

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
@Engin YALÇINALP

Bu benim ilgimi çekti. Bu tür organizasyonlara katılmış değilim. Organizesi, gerekli izinleri filan nasıl yapılır? Maddi kaynaklar sponsorlardan karşılanıyor tahminimce. Aslında bunu yönetimde de görüşmek gerek. Bu tür bir komite kurularak çalışma yapılabilir.

Gökhan Yasdal

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
MF olarak festivallere toplu gidiş eğlenceli olabilir. Değerlendirmek lazım. Aslında MF olarak herhangi bir yere toplu katılım hoş olur. Bir kaç kulübün ortak düzenlediği geziler oluyor. Onlara kendi t-shirtlerimizle katılsak ayrı bir kortej halinde eğlenceli olabilir. Evvelinde grup sürüşü ile ilgili tecrübeli üyelerimizden bir sunum şart ama.

Yer
Göztepe-İstanbul
@ahmet geyin

Valla sen bana bakma,ben hemen hemen bütün motosiklet festivallerine katılıyorum.Bir tek Marmok'a gitmiyordum uzak diye,o da galiba geçen seneki olaylardan sonra bir daha yapılmayacakmış

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
geçen seneki 3500km lik karadeniz gezi raporumu yayınlayımda bari gitmiş kadar olun arkadaşlar gidemiyenler ve gitmeyi planlayanlar için fikir olsun ;) farklı organizasyonlarla ilgili sorumluluklar birazdaha ağır konuyla alakalı prosedürleri inceleyip teklifinize tabiiki sunarız arkadaşlar

Yukarı