Mf mobile şimdi daha stabil ve kullanışlı!

Admin

Admin
Yetkili Kişi
Kayıt
9 Eylül 2007
Mesajlar
238
Beğeniler
106
Yer
İstanbul
#1
Sitemizin Mobile özelliği artık daha hızlı, daha stabil ve daha kullanışlı.. Yeni menü ve bildirim sistemimiz sayesinde mobile kullanıcılarımız artık çok rahat. Hemen hemen her şey elinizin altında. Tek bir tıkla istediğiniz her şey ulaşmanız mümkün. Aşağıda eklediğimiz ekran görüntülerine bakabilirsiniz arkadaşlar. Mesela işte yeni açılır menü;

2013-04-15-13-11-22.png

Gördüğümüz gibi çok hoş ve kullanışlı. Bu menüden istediğiniz her şeye tek bir tıkla ulaşmanız mümkün. Önceleri yeni bir bildirim geldiği zaman ve özel mesaj geldiği zaman sayfa sayfa dolaşıyorduk ama artık o sorun da ortadan kalktı gördüğümüz gibi;

2013-04-15-14-04-14.png

Evet arkadaşlar gördüğümüz gibi yeni bir bildirim geldiği zaman veya özel mesaj, işte böyle tek bir tıkla hemen açıp yanıt verebileceksiniz. Eskisi gibi uğraşma dönemi bitti. Şimdiyse, daha hızlı, daha çabuk, daha stabil ara yüzüyle devrede, hizmetinizde. Mobile ile artık uzaklardan da sitemize bağlanıp bir çok aktiviteyi sınırsızca gerçekleştirebileceksiniz. Mobile sistemimizi geliştirme çalışmalarımız son hızla devam ediyor arkadaşlar. Karşılaştığınız olası hataları ve önerilerinizi bildirirseniz, geliştirmemize daha da yardımcı olursunuz. Ekte de ayrıca bir kaç ekran görüntüsü eklendi bakabilirsiniz.

Şimdiden herkese teşekkür ederiz, iyi çalışmalar, kazasız sürüşler, iyi vakit geçirmeler..
 

Dosyalar

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Kayıt
21 Aralık 2011
Mesajlar
1.070
Beğeniler
519
Yaş
44
Yer
İSTANBUL
#2
Evet kesinlikle çok hoş ben Lumia da kullanıyorum dışarıdayken gerçekten başarılı.
 

Gürsu

Aktif Üye
Kayıt
18 Mart 2009
Mesajlar
180
Beğeniler
75
Yaş
38
Yer
boston
#3
emeginize saglik. bilgisayardan girildiginde mesela herhangi bir konuyu okurken, yukari scroll up yapmak yerine en ustteki mavi cubuga tiklayinca direk yukari gitsek super olur :)
 

Admin

Admin
Yetkili Kişi
Kayıt
9 Eylül 2007
Mesajlar
238
Beğeniler
106
Yer
İstanbul
#6
@Gürsu

Sizin için o çubuğa bir üst ok işareti ekledim tıklayın ona yeterli :)

@Oğuzhan Sarıtaş

Sistem bazen algılamayabilir veya cihazın veri dağıtımı kapalı olabilir ya da sistemimiz o telefon verisini desteklemiyordur :) böyle sebepler olur yani..
 
Yukarı Alt