mondial 150 rf mi

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
teşekkürler danışacağım arkadaşa tabiki başka arkadaşlarında yorumlarınıda bekliyorum
şimdiden hayırlı olsun alacagın motor kazasız belasız kullan
bende 151rs kullanıyorum ama kullanmam sana tavsiye edecim anlamına gelmiyor elbette
eyer motoru sen kullanacak başka larina elemanlara yani vermeyeceksen vede aşırı su yüklemeyeceksen alt resimdeki mondiali alabilirsin
çünkü bumotorlar horkullanmaya bakımsızlıda gelmiyor bendekine gözümgibi baktıgımhalde yerigeliyor beni üzüyor
ama maddisıkıntın yoksa işinde iyigidecegine inanıyosan 100ytl falndaver yamaha yada kymco al inan sucu dükkanın kapanana kadar kullanırsın diyerlerinide biryıl bilemedin birbuçukyıl sonra deyişmek durumunda kalacaksın

şimdiden hayırlı olsun alacagın motor kazasız belasız kullan
bende 151rs kullanıyorum ama kullanmam sana tavsiye edecim anlamına gelmiyor elbette
eyer motoru sen kullanacak başka larina elemanlara yani vermeyeceksen vede aşırı su yüklemeyeceksen alt resimdeki mondiali alabilirsin
çünkü bumotorlar horkullanmaya bakımsızlıda gelmiyor bendekine gözümgibi baktıgımhalde yerigeliyor beni üzüyor
ama maddisıkıntın yoksa işinde iyigidecegine inanıyosan 100ytl falndaver yamaha yada kymco al inan sucu dükkanın kapanana kadar kullanırsın diyerlerinide biryıl bilemedin birbuçukyıl sonra deyişmek durumunda kalacaksın
yamaha ya da kymco derken hangi modellerini tavsiye edersin

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
agility 125var 2,650 bence çokuygun mondialin 150cc sinden daha güçlüdür hondalar birazdaha pahalı 3,600civarında amasen kymco albence ve forumda kymco kullanıcılarını açtıgı konutopigikleriva onlarada danış bence

husfecan

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
Arkadaşım merhaba
Şu anda tüm su,pizza ve yemek dağıtıcıları Honda Activa kullanıyor.Sana tavsiyem ucuz alıp parça parça tamirciye vermek yerine 1 kez markaya ver sorunsuız kullan.Modellerini verdiğin motorların mekanik ömrü 3 yıl unutma.3 yılın sonunda satacağım desen kimse para vermez.Ama tavsiye ettiğim motoru alırsan her zaman satarsın.
Yinede karar senin pişman olmayacağın bir seçim yapmanı dilerim.
Güvenli sürüşler dilerim.

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
anladığım kadarıyla MONDİAL bana yaramaz peki asya markasını tavsiye edebilirmisiniz ?
kardeş illaki çinli birmotor alacaksan bu mondial olmalı biz mondiali kötülemedikki sana çinmallarını kötüledik 2000ytlyi veriyosun sık dişini 600dahaverde rahat ve huzurlu çalış olmazmı

nitro61 monero angel 150 modeli hakkında ne düşünüyorsun ? satıcının dediğine göre motorunu suzuki üretiyormuş.
mondial mi moneromu daha kalitelidir...

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
o satıcı bayağı atıcıymış herduyduguna inanma sende osman20 den fenaçıktın vallahi taktın çinlere 600dahaver al kymco 10numara motor suzuki aptalmı monero gibi dandik bir motorla ünvanını kirlesin akıllıol kaliteden şaşmaderim kardeşim

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
dostum kendı fıkrımı belırteyım sıze marka olmayan modellerden uzak dur uc kurus fazla olsun marka olsun.nıtro61 kardesımın tavsıyesıne bende sahsen katılıyorum.

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
formumuzda kymco kullanıcılarının özel linklerivar onlarada danış çok kalita honda yamaha piaggio alamasanda bari kymco al
unutmaki hiçbirimiz uçuzmal alacakkadar zengin deyiliz

Yukarı