Mondial 150 zat konusunda acil yardım

Yer
istanbul - tuzla
Arkadaşlar mrblar aranıza yeni katıldım ve gerçekten yardıma ihtiyacım var bu ay başında mondial 150 zat almayı düşünüyorum ve herkes iyi yada kötü bilende bilmeyende yorum yapmış kafam iyice karıştı şunuda belirtmek isterim ayrıca daha önceden asya 150 t1 kullandım memnundum aslında genel olarak ama mondial 150 zat hep içimde kalmıştı bi türlü alamamıştım tipi çok hoşuma gidiyor neyse sözü uzatmıyım ben motorun periyodik bakımlarını yada kısacası temiz bi şekilde kullananlardanım bunlara rağmen alınabilecek mi motor mu bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşeşkkür ederim..

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Ne kadar temiz kullanırsan kullan.Neticede kullanacaksın.Üstelik mega köyün rezil trafiği içinde.
Bu yüzden biraz daha imkanlarını zorla honda yamaha gibi markalara bak.
Mümkün olduğunca bu ne idüğü belirsiz çin mallarından uzak durun.
Hem ülken için hemde kendin için

Yer
gebze kocaelı
bır musterım mondıal 150 zatan cok cektı ver bu motorun parcasıda pahalı belkı motora 5-6 kere sıfır motor yaptım krank dıslıler v.s uzak dur bence. ucuz bır sey dusunuyorsan ramzey maxı kasa tavsıye ederım turk malıdır yuzde yuz chınden ıyıdır :) hem parcası ucuz hem de garantılı parcalar bır an once elıne geer sorun oldu mu sıfır alırsan tabı

Yukarı