mondial 250 mct muayene yardım!!!

Kayıt
20 Ağustos 2010
Mesajlar
113
Beğeniler
27
Yer
ankara-konutkent
#1
slm arkadaslar bende aranıza chopper motorumla katılıyorum yaza chopperla gırıyorum inşallah scooteru sattım bunu aldım.muayeneye gıdecem yardımlarınızı beklıyorum neler yapmam lazım sorunsuz gıtmem için tsk ederim
 

ö. faruk

Aktif Üye
Kayıt
30 Aralık 2008
Mesajlar
194
Beğeniler
46
Yer
silivri\istanbul
#2
arabadan farklı olarak kask gerekiyor.onun dışında arabada bakılan şeyler.frenlerin gerektiğinde kitleyebilcek kadar kuvvetli olması.far ayarının seviyesinin yollarda aydınlatmaya yeterli ve uygun seviyede olması.sonradan taktığın parçalar varsa kablo kaynak gibi unsurların düzgün konumda olması gibi
 

Gökhan Yasdal

Forum Bağımlısı
Kayıt
25 Şubat 2010
Mesajlar
870
Beğeniler
485
Yer
İstanbul
#3
muayenesi olmayan motoru satın almak riskli bir iş. Umarım bir sıkıntı yaşamazsın. Eski sahibinin bunu neden halletmediğini düşünmek lazım. Vaktim yoktu gibi bahaneler genelde bir özrü gizlemek için söylenebiliyor.

Kask + delik olmayan düşük sesli bir egzoz + sorunsuz elektrik aksamı + dişi bitmemiş lastikler seni muayeneden geçirecektir. Ruhsatındaki bilgilerin motor ve şasi numarası ile tutup tutmadığını, özellikle motorunda bu numaraların nerede yazdığını iyice kontrol et. Eğer oradaki görevli numaraları bulamazsa uğraşmayıp numarası okunmuyor gibi bir ibare ile seni geri gönderebiliyor. Kolay gelsin ve hayırlı olsun.
 
Kayıt
20 Ağustos 2010
Mesajlar
113
Beğeniler
27
Yer
ankara-konutkent
#4
tsk ederim bilgilerinize 25,3,2011 tarıhınde randevum var bakalım nasıl olcak hayırlısı gokhan hocam senın dedigin gibiyse kask var zaten kask olmadan hıcbıryere cıkmmıyorum,tekerler yenı,eksoz sessız sorun yok,elektrık aksamıda sorunsuz bakalım hayırlısı ilginiz için tsk .
 
Yukarı