Moto Plus Sizce Nasıl Geçti?

polat

Forum Bağımlısı
Yer
Yalova
Arkadaşlar Bir hışım ve çeşitli reklamlarla moto plus geldi geçti sizin düşünceleriniz nedir bu fu ar hakkında
Ben açıkcası yeterli katılımı ve gereken ilgiyi bulamadım yani Firmalar tarafından haliyle fuara gelen kişilerde bu derecede memnuniyetsizlik yaşadı diye düşünüyorum , yeterince ekipmana yer verilmemişti ve fiat olarakta pahalıydı....
BENCE

Bülent.Ö

Forum Bağımlısı
Yer
İdealtepe / İstanbul
Bu fuar pek iyi değildi, peki sizce martta yapılacak fuarda iyi indirimler, taksitle kampanyalar olur mu? Beklemeye değer mi?

Yer
Kadıköy/İstanbul
1.Tarih kesinlikle yanlış
2.Bilet sıkıntısı yaşandı.
3.Katılım çok azdı
4.Guruplaşmalar oldu
5.Bayilerin katılmaması fuarın katılımını azalttı
6.Bu fuar belkide bir daha düzelmeyecek guruplaşmalara neden oldu
7.Tanıtım yetersizdi
8.Fuar içi güvenlik yetersizdi

İyi noktalar da vardı tabi

1.Bence giriş ve çıkış düzeni çok iyi yapıldı
2.Çekiliş olayı fuara renk kattı

Bir tarafta koskoca büyük firmaların kurduğu bir fuar bir tarafta da ares fuarcılığın kurduğu fuar.. Bence Motoshow 1-0 önde

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
acıkcası bende pek begenmedım cunku gormek ıstegım hıc bır seyı bu fuarda goremedım

Tamer Atay

Kıdemli Üye
Yer
Mardin
Ben fuarı teorik seminerlerin ilk kez düzenlenmesi nedeniyle diğerlerinden farklı ve seminerleri faydalı buldum.. Bunun dışında sönük geçen bir fuardı.. Ve oldukça pahalıydı..

Yer
Kadıköy/İstanbul
Biraz da panayır havası vardı. Daha profesyonel olabilirdi. Fuar demek organizasyon demek hizmet demek.. Hem misafirler için hem katılan firmalar için.

Bunlar bir yana sönük geçmesinin en büyük sebebi Şubat olması. Özellikle son gün pazar günü acaip yağmur vardı.. Motorcu bu soğukta nasıl gelsin. Herkesin arabası yok ki..

Yukarı Alt