Motoplus Bilet Ücreti

polat

Forum Bağımlısı
Yer
Yalova
Ben Yalovadan Kalkıp gelecem 5 Kişi birden gelecem Hem yol masrafı hemde bilet ücreti Sanırım 20Liraymış Bu benim içerde yapacağım alış verişe bayabi engel olacak demektir
e ozaman fuar giriş ücretinin fazlalığı içerdeki firmalara da zararlı bizede
diğer fuar dahamı mantıklı bu durumda sorarım size forum üyeleri

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Polat kardeşim bu fuar için Yalova'dan kalkıp gelinmez. Fuar bu sene çok vasat bayiler ellerindeki birkaç moturu almış getirmişler. Biz gittik buğün gördük. Aksesuar yok denecek kadar az. Ben bir eldiven sordum 80 TL. dediler.:) Dışarda daha uzuca bulabilirsin. Birde Nolanın interkomlu kaskını sordum dışardaki fiyattan 50 TL fazla söylediler.
Yinede illa gideceğim diyorsan MF nin hafta sonu grubuna isimlerinizi yazdırın. Biletler konusunda görevli arkadaşımız yardımcı olacaktır.

Yer
kocaeli
@Erol_Demirtas

aynen katılıyorum ben bugün fuardan anlamadım bişey kask alıcam eldiven alıcam fiyatlar uçuk...yani şundan eminim eger bişeyler almak için gideceksen sakın gitme MOTOTR ye gel daha ucuza alırsın bundan adım gibi eminim

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
arkadaşlar genelde son günde fiyatlar biraz daha düşüyor!!!ama yoğunlukta buna
göre fazla oluyor:)

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
bence alışveriş için fuarın bir espirisi kalmadı pazar genişledi dışarıda bağlantısı olup ucuza parça getiren bir dünya insan var.araştırıp almak daha mantıklı.

polat

Forum Bağımlısı
Yer
Yalova
Haluk demiş ki:
Bundan böyle Delta varken aradığım ürünün orda olması kaydıyla başka yerden alışveriş yapmam. Fuar neyim dinlemem. İstanbul'a gideceğim zamanlara saklıyorum artık. Yurtdışında yaşayan tüm arkadaşlara da tavsiyemdir. Ülke ekonomisi kazansın. Geçen ay bi pantolon aldım, İngiltere'de iki katı fiyatına anca alabilirim.
İşte buna delta bisiklet kardeşliği denir tüm forum üyelerinin bence bunu prensip edinmesi lazım
Hatta bunla ilgili yeni bi konu açmamız lazım konu büyük...

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Polat arkadaşım bunun milliyetçilikle felan alakası yok. Devir hesap devri. Ama görünen köyde klavuz istemez. Bir ürün alacaksan piyasayı aratşıracaksın fiyatları inceleyeceksin sonra Delta Bisiklete geleceksin. Göreceksin ki Ulaş kardeşimiz piyasada ki fiyatların altında bizlere iskonto yapıyor. Her şey bir yana Delta'daki güler yüz tatlı muhabbet bir yana. Tabii bunun yanında Davut'un çayı Serkan'ın keki de cabası.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Arkadaşlar çok sağolun var olun.. Biz de hepinizi çok seviyoruz.. İyiki varsınız ve de hep olacaksınız..

Yukarı Alt