Motor arıyorum

Cümleten merhaba,kendime yeni bir motor arıyorum.adaylarda aradığım özellikler: 2005 ve üstü,temiz titiz kullanılmış,masrafsız,bakımlı aksesuarlı,Transalp 650-700,DL-650,Kle 650,Tdm 900 tercihlerimdir,fiyatı makul-avantajlı . Ödemem peşindir...ben herşeyimi baştan ve açıkça yazdım,tekliflerinizi bekliyorum...

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
hepsi sınıf,cc olarak farklı motorlar!!!
tranalp 650 cc enduro, dl 650 touring desen değil enduro desen hiç değil
kle vibrasyon manyağı, enduro kırması.
bunlarla hiç alakasız tdm 900 safkan touring.
aralarında tarz ve fiyat olarak çok fark var.

hepsi sınıf,cc olarak farklı motorlar!!!
tranalp 650 cc enduro,vstrom 650 enduro taklidi yapan touring
versy enduro.
bunlarla hiç alakasız tdm 900 safkan touring.
aralarında tarz ve fiyat olarak çok fark var.
Bütçeme göre bunlar çıkıyor karşıma dostum napiim,senin motoru ver o zaman,benide dertten kurtar ;-)

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
Bütçeme göre bunlar çıkıyor karşıma dostum napiim,senin motoru ver o zaman,benide dertten kurtar ;-)
amacım burada sizi bilgilendirmek sanırım motosikletler hakkında pek bilgi sahibi değilsiniz;)
neden olmasın. siz bana ktm adventure verecek birini bulun gerisi kolay;)

Ewet bilgi sahibi değilim ama öğreniyorum, ilk öğrendiğim de TDM 900 harici motorlar motor değilmiş.daha fazlasınıda sizler gibi bilgi sahibi insanlar sayesinde zamanla öğrenicem,azimliyim!!!

Teşekkürler,kötü niyet yok,herkes kendi tarz ve makinasını övüyor haliyle...o nedenle bir sıkıntı yok...

amacım burada sizi bilgilendirmek sanırım motosikletler hakkında pek bilgi sahibi değilsiniz;)
neden olmasın. siz bana ktm adventure verecek birini bulun gerisi kolay;)
Barış bey ben sizin motorunuz için 15300 verebilirim,olan biten param budur,sizde ok derseniz resimlerini gönderin görelim nedir...

yaww, bir motor alıcam burnumdan getirdiniz :-D CV-muhtar kaydı-iyi hal kağıdı istemediğiniz kaldı.para bende-motor sizde, işimize geliyorsa alışverişi yapalım,gelmiyorsa siz sağ ben selamet...yormayalım birbirimizi gereksiz polemiklerle

evet alana kadar belki güvenli sürüş eğitimi almalı belki de daha küçük cc motorlara yönelmelisin.
yaww, bir motor alıcam burnumdan getirdiniz :-D CV-muhtar kaydı-iyi hal kağıdı istemediğiniz kaldı.para bende-motor sizde, işimize geliyorsa alışverişi yapalım,gelmiyorsa siz sağ ben selamet...yormayalım birbirimizi gereksiz polemiklerle

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
ben de motor var ama senin onu alacak kadar paran yok!!
bu foruma senin gibi mahalle ağzıyla konuşan pek çok ergen geldi
geçti. hepsi de senin gibi motosiketten bihaber oldukları için onlara
yardım etmek amacıyla dil döktüğümüzü anlamadılar.

Yer
SMYRNE
VALLA KENDIMI BILDIGIM DEN BERI.. TA 650 KULANICISIYIM BUTUN MODELLER KULANDIM DL650 STROMDA KULANDIM.

DL650 SAKIN ALMA ÇOK SAÇMA NE OLDU BELLI OLMAYAN SAÇMA MOTOR...enduro zaten kıyısndan geçmez
ama tdm 900 turıng makına guzel ...arkadaşımda var ılk sahıbı sıfır almıştı 2005 model cep istersen bır ara pazarlık yap : 05363388811

ben de motor var ama senin onu alacak kadar paran yok!!
bu foruma senin gibi mahalle ağzıyla konuşan pek çok ergen geldi
geçti. hepsi de senin gibi motosiketten bihaber oldukları için onlara
yardım etmek amacıyla dil döktüğümüzü anlamadılar.
Mahalle ağzıyla benim yazdığım birşey olmadı,saçmalamışsınız.paramın olup olmadığı hususundaki yorumunuz daha da saçma olmuş.daha önceki yazımda aradığım 4farklı motor yazdım,içlerinden birini seçmek istiyorum.tarz ve özelliklerinin birbirinden farklı olduğunu bilen sadece siz değilsiniz!!! Farklı düşencelere de saygı göstermek gerekir.sizin yerdiğiniz motorların satış rakamları az değil-demekki seviliyor biliniyor.ayrıca birilerine yardımcı olmaya çalışmak fikir ayrılığında seviyenizi düşürmenizi gerektirmez.kimbilir bu forumdan sizin gibi kaç tane "OLGUN" gelip geçti...Size göre herkes boş adam,siz ordinaryus!!! Komik ve enteresansınız...YİNEDE yolunuz açık olsun

VALLA KENDIMI BILDIGIM DEN BERI.. TA 650 KULANICISIYIM BUTUN MODELLER KULANDIM DL650 STROMDA KULANDIM.

DL650 SAKIN ALMA ÇOK SAÇMA NE OLDU BELLI OLMAYAN SAÇMA MOTOR...enduro zaten kıyısndan geçmez
ama tdm 900 turıng makına guzel ...arkadaşımda var ılk sahıbı sıfır almıştı 2005 model cep istersen bır ara pazarlık yap : 05363388811
O.K. Teşekkür ederim

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
Mahalle ağzıyla benim yazdığım birşey olmadı,saçmalamışsınız.paramın olup olmadığı hususundaki yorumunuz daha da saçma olmuş.daha önceki yazımda aradığım 4farklı motor yazdım,içlerinden birini seçmek istiyorum.tarz ve özelliklerinin birbirinden farklı olduğunu bilen sadece siz değilsiniz!!! Farklı düşencelere de saygı göstermek gerekir.sizin yerdiğiniz motorların satış rakamları az değil-demekki seviliyor biliniyor.ayrıca birilerine yardımcı olmaya çalışmak fikir ayrılığında seviyenizi düşürmenizi gerektirmez.kimbilir bu forumdan sizin gibi kaç tane "OLGUN" gelip geçti...Size göre herkes boş adam,siz ordinaryus!!! Komik ve enteresansınız...YİNEDE yolunuz açık olsun
tabi yawwwww bu hahalle ağzı değil.
klasik bir yeni yetme sendromu.sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle sonuca ulaşma isteği.bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp bak sana yol gösttermeye çalışıyorum ki bir yerler de telef olma diye ama sen zannediyorsun ki bilgisayarının klavyesini koyunca motor gidecek.bu işler need for speed oynamaya benzemez.650,900 cc kumda oyun olsa oğluma alırdım!!
para konusuna gelince ben istediğim fiyatı yazdım sen hala komik gariban rakamlar vermişsin biraz daha kendini acındırırsan elimde bir tane de 2000 f650 gs var onu sana uygun fiyata verebilirim.
her şey bi yana ben yinede insanlığımı yapıp diyorum ki; sen sen ol kulaktan dolma bilgilerle motora heves etme o bunu dedi,o şunu dedilerle ölme.git önce bir güvenli sürüş eğitimi al.

Yukarı