Motor mu Kız mı?

Yer
Samsun
Öncelikle her hangi bir sapık ruh haliyle bunları yazmıyorum yanlış anlaşılma olmasın :)
Yaklaşık 8 ay önce filandı.motor sevdası kanıma iyiden iyiye işlemeye başlamıştı.
Bir yaz sabahıydı.Saat 10-11 civarı.Evden çıktım caddede yürürken Çok hoş bir chopper ın üstünde bir kız gördüm.O an bir saniyeliğine donup ona baktım.Belkide hayatım boyunca unutamıyacağım kadar güzel bir görüntüydü.Sonra kendime Şu soruyu sordum.
-Motor mu? Yoksa Kız mı? belkide motorun üstündeki kız beni etkilemişti..:eek:

Öncelikle her hangi bir sapık ruh haliyle bunları yazmıyorum yanlış anlaşılma olmasın :)
Yaklaşık 8 ay önce filandı.motor sevdası kanıma iyiden iyiye işlemeye başlamıştı.
Bir yaz sabahıydı.Saat 10-11 civarı.Evden çıktım caddede yürürken Çok hoş bir chopper ın üstünde bir kız gördüm.O an bir saniyeliğine donup ona baktım.Belkide hayatım boyunca unutamıyacağım kadar güzel bir görüntüydü.Sonra kendime Şu soruyu sordum.
-Motor mu? Yoksa Kız mı? belkide motorun üstündeki kız beni etkilemişti..:eek:
beni koysan o motosikletin üstüne bu kadar ilgini çekmezdi bence! :D:D:D
iki estetik harikası yaratık birleşince daha da güzel oluyor her şey! :D:D:D

bence motor!! çünkü motorun üzerindeki kızımız kasklıysa güzel olup
olmadığını anlayamam ama eğer kask takmamışsa kasksız motora
binen kızdan ne hayır gelir;)
hiç bu açıdan bakmamıştım! :D belki silueti güzel gelmiştir. oturuş, duruş, endam! :D kaptırdım kendimi... :D:D

Yer
Samsun
ya zaten motordaki kız sadece oturuodu birini bekliodu belliki :) kask yoktu.Ama birini beklediği gerçeği yıktı beni :( Keşke yazsaydaydım apaçi gibi :)

Yer
sakarya
hocam benzer olay benimde başıma geldi fakat ben biraz daha talihsizdim. caddebostan sahil yolunda keeway 150 superlightim la giderken yanımdan harley davidson night rod ve üstünde oldukça güzel bir hatun geçti fakat ne yazıkki benim motorumun max. hızı kızın 2. vitesiydi yetişemedim =)))

size daha güzel bir şey söyleyim.
o motora sen binip arkana o kızı alıp kızda sana sarılıp biraz gezmek dahagüzel olmazmı?

Yukarı