Motor mu sevgilimi

:mad:

yani evet başlıktanda anlaşılacağı gibi motosiklet aşkı bazen sevgiliyle çakışabiliyor... sevgilim motora binmemi istemiyor ama ben motorumdan nasıl vazgeçerim ya şöle motosiklet seven bi kız bulcam evlencem biliomusunuz arkadaşlar:D şöle iki motor sırt çantalarımız güney sahillerine doğru güneşe doğru motorumuzu sürcez işte bu benim hayalim... varmıdır böle kızlar sizce :(

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Hadi bakalim hayirlisi,kaderin neyse odur aramakla bulunmaz,kardesim...
Zamani geldiginde anlarsin.....daha olmadi o arabayla,sende arabanin arkasindan gidersin....

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
en iyisi nedir arkadaşlar biliyormusunuz motoru seven ya bir kız bulucaksınız yada motoru zorla sevdireceksiniz yada tek takılacaksınız.....:)

forever motosikletforum

Halit Batmaz

Kıdemli Üye
sevgili kardeşimiz üzülmesin zira haberi yoksa söyleyeyim sevinsin müjde...müjde.. DAMARDAN MOTOR AŞKI AŞISI BULUNMUŞ zannederim bu bulunan aşı arkadaşımızın sorununu çözer tıp da her konuda vallahi ilerledi nerdeyse hepimizin canlı kopyasını yapacaklar motor aşısı bulmuşlar çok mu yani

@ogzhn_89

bu işin ilacı cift taraflı oynayacan. tabi mümkünse deli bir kız bulacan her yola uyacak .yoksa sevgilin eidare yanı olmadıgı zamanlar motor onun yanında da motor ki neymiş sen den kıymetlimi . sepet havası yani..:)

süpersiniz ya :D
valla dediğiniz gibi dramatik bi durum zaten artık arkadaşın dediği gibi motorlu sevgili bulcaz :D:D

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara

tabiki kişiye göre sevgili ve motor!! dolayısıyla görücü usulü sevgili olmayacağına göre kişinin tarzına görede bir sevgilisi olacağına göre her ikiside beraber olabilir hatta olabilir değil olmalı;)

ya dostun aynı dert bendede var.önerilerimi kabul edersen sevinirim öncelikle kendini ispatlaman lazım sana motorsiklet zerinde güvenden bassediyorum arkandayken tedirgin olmaması gibi.sonra seni bundan vazgeçiremiyeciğini anlamasını sağlaman lazım.en önemlisi kız arkadaşına onun motorsikletinden daha değerli olduğunu hissettirmelisin.bunlar bende işe yaradı o güney sahil turlarını yaşadık.okadar çok işe yaradıki motorsiklet kullanmayı öğrenmek istiyor.

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Bu tip bir durumda sen yokken, o vardı diyip. olayı kestirip atalım :):) şaka tabi. ya zor bir durum ama şu varki motorun sana hiç dırdır etmez, sen ona bakarsan o da sana bakar. Sana hissettirerek bişeyleri anlatır. Çok başka şeydir bu bu aşk bitmez, bitemez :D

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
@metin.ulucan

Aynen katılıyorum abime, (Hatun uyudu yoksa biraz zor katılırdım :))

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Bana motor mu ben mi diye sorduğunda motor demiştim,baktı gördü olmıycak,alışayım bari dedi,şimdi motordan indiremiyorum,hatta banada mı motor alsak demeye başldı...:);)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
@HAKAN

hakan geriye alternatif bırakmadın be abi:D evet üçünden birini seçmeli bencede:)

Yukarı Alt