Motor Onerisi

Arkdaslar kbyin foruma yeni kayit oldum nerde acmam gerekiyor bilmiyorum.Yardimlariniz icin simdiden tskkrler.sorum su 17 yasindayim yazin calisip 3 ayda 4.500 tl para alicam bu para ile ehliyet motor ve kask ust vb esyalar alcam.motor kullanim amacim okula gidip gelme ve hafta sonra gezme motor onerilerinizi alabilirmiyim kask vb esyalarim yok bunlarida alicam ona gore gozden gecirip oneri yaparsaniz sevinirim.bide scooter olmassa onerileriniz sevinirm.

Yatırım mı yapmak istiyorsunuz: CBR Repsol alın, hem keyifini sürün, hem de başınız sıkıştığında nakte çevirin.

Tabii motora sevgiliniz gibi yapın, başınız sıkıştığında ayrılamayacağınızı da unutmayın. :koptum:

Yer
Muğla /Bodrum
Şimdilik alma ! O paraya alacağın küçük çaplı ucuz bir çin malı motor hevesini kıracağı gibi kaza riskini arttırır. Biraz daha biriktir, zamana bırak daha iyi bir makina ile başla.

anladığım kadarı ile beklentin sadece okula gidip gelmek şeklinde. scoteer istemiyorsan hesaplı alabileceğin ve biraz da şık olabilecek sıfır motor mondial drift olabilir.yaşına ve pozisyonuna uygun,ayrıca ikinci eli var.parça bol ucuz,şekil güzel,kibar.Artan paran çok olacağından güzel bir ekipman dizebilirsin. Daha sonra honda cb olabilir.Parça ve servis pahalı,yakıt ucuz.Böyle böyle ilerlersin.Daha sonra 250 lik 500 lük derken yakıtı servisi parçası ekipmanı haşır huşur geçiren japon motorlarına geçersin. artık sen mi geçersin onlar mı bilmem.Japon kullanan arkadaşlar bu motorlardan çok zevk alıyorlar. Onlara sormak lazım.

herkese selamın aleyküm öncelikle arkadaşlar 125 cc asya nostalji kullanıyorum ancak performansını arttırmak istiyorum 150 cc silindir taksam uyarmı randıman alabilirmiyim? yardımcı olursanız sevinirim

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
anladığım kadarı ile beklentin sadece okula gidip gelmek şeklinde... Daha sonra 250 lik 500 lük derken yakıtı servisi parçası ekipmanı haşır huşur geçiren japon motorlarına geçersin. artık sen mi geçersin onlar mı bilmem.Japon kullanan arkadaşlar bu motorlardan çok zevk alıyorlar.
Anlaşılan buralara takılmayalı baya bir kültür yüklemesi olmuş buralarda... ;)
Bir söz vardır " Bilgi sahibi olmadan FİKİR sahibi olma..."

herkese selamın aleyküm öncelikle arkadaşlar 125 cc asya nostalji kullanıyorum ancak performansını arttırmak istiyorum 150 cc silindir taksam uyarmı randıman alabilirmiyim? yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba dostum butür soruları APAÇİ sitelerinde soracaksın. Burada cevap alman zor.

Yer
Aydın
Merhaba,
Eğer ilk motorun olmayacak ise parça aorununu halledebilirim dersen Çin malı motor alacağına temiz bi Mz almani tavsiye ederim hem motordan da zevk alırsın hemde ekipmana para kalır.

Yer
Ankara
2.el temiz olarak bulabileceğin ''Honda 125r'' bulunmakta.Bu motoru önermemin nedeni motorunu sık sık süreceksin ve benzin yakacak alet sonuçta sende para dökeceksin bu motor az yaktığı için daha fazla rahatlayacaksın ayrıca motoru uzun ömürlü yol tutuşunu ve konforunu söylemeye bile gerek yok.İyi forumlar.

Yukarı