motor tavsiyesi

Yer
İSTANBUL
herkese merhaba arkadaşlar
bu yaz bi motor merakı sardı beni ehliyetimi aldım sayılır
motor tercihi konusunda kararsızım
sıfır bi çinli yada iyi marka ikinci el bişi almam lazım
yaklaşık 2-2,5 arası bütçem var
bu paraya sıfır bi çinli alınabilyo kanuni rokko kanuni storm ve ramzey star150ye baktım hepsi hoşuma gitti bunlardan birini düşünebilirim
yada iyi bi 2.el alıcam ama 3-3,5tan aşağı iyi bi marka bulmak zor 3000lira seviyesinde sym marka joyrıde200 modeli motorlar var çok beğenilen bi motor oduğunu öğrendim
bu arada motoru işe gidip gelmek için kullanıcam yaklaşık 5 km lik bi yol
mecidiyeköyde iş yerime ulaşımda kullanıcam
aslında arabam da var ama mecidiyeköy trafiğinden bıktım artık o nedenle motor alıcam

Yer
İSTANBUL
evet önce kendimi tanıtmam gerekiyo
yeni üyelik heyecanı diyelim unutmuşuz

yaşım 28 boy 1,73 kilo 95 bilgisayar satışı üzeine bi mağazamız var mecidiyeköy de

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz
Eğtimlerimize ,Gezilerimize ve toplantılarımıza da bekleriz.

Motosiklet kullanmak basit bir şey değildir.
Şimdi size bir kaç tavsiyem olacak

Önce ehliyetinizi alın.
Sonra Full korumalı Kıyafet (Motosiklet Montu, Motosiklet Pantolonu, Motosiklet Eldiveni, Motosiklet Çizmesi, Bellik yada sırtlık,)
Kafanızı koruyacak kalitede bir KASK
Ve bütün bunları hava ne kadar sıcak olursa olsun ve gideceğiniz mesafe ne kadar yakın olursa olsun giyerek sürüşe çıkın
Ama bir başka önemli konuda "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimi.
Bu eğitimi mutlaka alın.ne olacak canım altı üstü 10 km lik bir yol için bu kadar özene masrafa demeyin.Başınıza ALLAH korusun bir şey gelirse hastane masrafları çok daha fazla olacaktır.
Ve sizin yedek parçanız yok.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
herkese merhaba arkadaşlar
bu yaz bi motor merakı sardı beni ehliyetimi aldım sayılır
motor tercihi konusunda kararsızım
sıfır bi çinli yada iyi marka ikinci el bişi almam lazım
yaklaşık 2-2,5 arası bütçem var
bu paraya sıfır bi çinli alınabilyo kanuni rokko kanuni storm ve ramzey star150ye baktım hepsi hoşuma gitti bunlardan birini düşünebilirim
yada iyi bi 2.el alıcam ama 3-3,5tan aşağı iyi bi marka bulmak zor 3000lira seviyesinde sym marka joyrıde200 modeli motorlar var çok beğenilen bi motor oduğunu öğrendim
bu arada motoru işe gidip gelmek için kullanıcam yaklaşık 5 km lik bi yol
mecidiyeköyde iş yerime ulaşımda kullanıcam
aslında arabam da var ama mecidiyeköy trafiğinden bıktım artık o nedenle motor alıcam
Çin mallarını unutun ne sıfırı nede ikinci eli.
Sym temiz bulabilirseniz ikinci eli sizi bir süre idare eder.

Arkadaşlar müdahale etmeyin arkadaşımız kendini tanıtmammış olabilir 7/24 forumdan, forumdan sorumlu arkadaşlar var onlar uyarıları yaparlar ben yaptım die fırça yedim dün aman haa dikkat edin sizde yemeyin.

Yer
Erdek
evet önce kendimi tanıtmam gerekiyo
yeni üyelik heyecanı diyelim unutmuşuz

yaşım 28 boy 1,73 kilo 85 bilgisayar satışı üzeine bi mağazamız var mecidiyeköy de
hoşgeldin ve selamlar herkese. kilon benle aynı boyum 1,82 falan kymco super 8 kullanıyorum tavsiye ederim. sorun yok perf. iyi.

Yer
ORDU/Fatsa
Acemiysen scooterle baslaman bence cok dogru.hem fıyat konusunda hemde suruş tekniği bakımından sorun yasamazsın.fiaytlarıda ucuk deyil mesela sana cıta yı önerebilirim.hayırlı sürüşler

Yukarı