motor u boyarsan ruhsata islemek gereklimi ??

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yer
İstanbul
ya bole resimlerini goruoruz durmadan insanlar alıo chopperi custom fln yapıo rengini tipini degistiro bunları legal yapmak icin ruhsata islemeye gerek warmı yanı msla benım motor yesil siyah ruhsattada ole yazıo ben yesıl kısımları turuncuya boyasama sorun olurmu polıs cevirdiginde fln ??

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
@beny

sevgili kardeşim motorun rengi ruhsatta neyse odur ama sen illaki renk değiştireceğim diyorsan ruhsata işletmen gerekir

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
SİNOP-ANKARA
@beny

sevgili kardeşim,
tüm motorlu araçlarda ruhsatta yazılı olan renk olmak zorunda.
renk değiştireceksen bununla ilgili faturayı ve ruhsatını alıp trafikte işletmen gerekir.yoksa hem motoru çekerler hemde ceza yersin,
kazasız günler

Yer
İstanbul
abilerim teseekurler bende ole biliyorum ya bu customcular motoru fln boyayınca gidip isletiomu motoro ne yazıo ruhsatara siyah mavi yaldizli :D yada mavi simseklimi yazio :D

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
ufak tefek ton oynamaları olabilir mesela kırmızı yazıyorsa bordo yada metalik kırmızı yada füme koyu gri gibi farklar sorun olmaz ama siyah-mavi sorun çıkartacaktır

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
benim motorum sarı -gıriydi ruhsatıma sadece sarı yazıyordu gıriyerlerini sıyah yaptım sonrada muayene oldu bisorunçıkmadı ana rengi deyiştirmediktensonra sorunolmaz

Bürokrasi kısmı netten araştırdığım kadarıyla zahmetli ve 100tl gibi bi masrafı var.ben de kırmızı olan motorumu siyah yapmayı düşünüyorum.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
@Volkanerguner

lütfen konulara cevap yazarken tarihlere dikkat ediniz.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
@Erhan.Unal
Harbiden ohaa yani.
Yahu kardeşim bir cemiyete girerken bak sağına soluna.
Bu cemiyetin kuralları varmıdır nelerdir diye.Ne yaparsam bu yeni girdiğim cemiyette ters tepki almam diye.
Hem 2008 den kalma bir konuya lapin gibi atlıyorsun hemde kendini tanıtmadan selamsız sabahsız sorunu soruyorsun.harbiden ohaa yani.

@Şenol SEL

arkadaşım 2008 den kalma olması konuyu gündemden düşürüyo mu..madem öyle bir yıldan sonra bütüm mesajlar silinsin...bu nasıl bir mantık...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt