Motor üzerinde iken iletişim (işaret dili)

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
güzel ve faydalı bilgiler teşekkürler bunlardan bazılarını yapıyorum ama bazılarını bilmiyordum.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
gerçekten faydalı bilgiler ama harekeyt halindeki motosiklette kolay yapılıp kolayda anlanması gerekir

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Bu faydalı bilgi paylaşımı için teşekkürler Halit abi...Diğer araç sürücüleri bu işaretleri bilmiyorlar ama,napcaz şimdi...:)

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
SİNOP-ANKARA
halit kardeşim
bu bilgileri paylaşacak arkadaşlarıda bulurum inşallah
paylaşımın için teşekkürler

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@sudabatmaz

Abi oldu mu şimdi,sen çocuğu yap,ben bakayım,olur mu hiç...Madem çocuğu yaptın bi zahmet bakımını da yapman lazım...:) Bir Kymco'cuya da bu yakışır..:):)

@metin.ulucan

bir genç olarak senin çok güzel motorcu çocugu motor bilgilerinden mahrum etmeden ancak sen sabırla yetiştirecegine inandıgımdan sana emanet ettik emanetine sahip çık mf üyeleri gurur duysun seninle ayrıca bütün çocuklar bizim çocuklarımızdır

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@sudabatmaz

Hep birlikte önce iyi bir insan,sonra efendi bir motorcu olarak yetiştirelim Halit abicim...Sen önce insan olarak yetiştir,sonra ben ondan efendi motorcu yaparım merak etme...:);) Kymco'cu olmasın ama...:):):)

@metin.ulucan

bu çocuk sende kalırsa eminim hondacı yetişir bende kalsa kymco cu olur en iyisi ben bu çocugu yarı kymcu yarı hondacı olan yatılı yuvaya verecem ordanda o zaman kym_hond olarak çıkacagına eminim madem çocuğu çok sevdin şimdilik yuva masrafını karşıla yeter ben arasıra ziyaretine giderim sen merak etme

Yukarı Alt