Motorcular İçin Dişli Yüzük

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Ben Hopson ve Glen Liberman tarafından tasarlanan dişli yüzük modeli yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiş. 6 mikro dişliye sahip yüzüğün kenarlarında ki halkalar döndüğünde dişliler dönmekte.

Emre PALAK

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
Haklısın Şenol abi aksesuarlar motosiklet üzerinde çok tehlikeli. Kulak verseniz iyi olur. Teşekkürler...
Yüzük güzelmiş yalnız :)

Ziya Çerezci

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
Şenol hocam motosiklet kullanırken saat takmanın tehlikeli olduğu hiç aklıma gelmezdi ben günlük hayatta saatimi hiç çıkarmayan biriyim ama saatimde metal kordon değil slikon kordon mevcut sizce çıkarmam şart mı?

Emre PALAK

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
Şenol hocam motosiklet kullanırken saat takmanın tehlikeli olduğu hiç aklıma gelmezdi ben günlük hayatta saatimi hiç çıkarmayan biriyim ama saatimde metal kordon değil slikon kordon mevcut sizce çıkarmam şart mı?
Şenol abi zaten gerekli cevabı verecektir ama olay sadece saatinizin kordonu ile ilgili değil. Olay saatin kendisiyle de ilgili. İki kordonu birbirine bağlayan kısım bile tehlike yaratabilir ki saatiniz her koşulda sürtünmeyle parçalanabilir ve kırılan parçaların doğrudan vücudunuza saplanma ihtimali var yani bileğinize vs... Hem rahatlığınız hem güvenliğiniz açısından aksesuarlarınızı sürüş esnasında kullanmamalısınız.

Hakki Orun

Forum Bağımlısı
Yer
Almaty KZ - Istanbul TR - Mobil Alabama USA
Senolcugum her zamanki gibi yine dogru yerden ates ediyor. Aslinda kiyafetlerimizin ceplerinde bile hicbir sekilde sert esyalar bulundurmamaliyiz. Anahtar vesaire dustugumuz anda, Allah korusun baska islere yarayabiliyor. O nedenle kucuk bir canta edinmekte fayda var. mesela depo ustu cantaniza koyabilir, motordan inerken elinize alabilirsiniz.

Yer
İstanbul
güzel yüzük.Motosikletli bir müşterimizin motor zinciri şeklinde bilekliği vardı.ikisi beraber çok güzel gider:)
ayrıca yüzük gerçekten çok tehlikeli olabiliyor. sadece motorda da değil. Otobüsten inerken yüzüğü bir yere takılıp parmağı kopan biri vardı.

Yukarı